Słownik abioseton co to znaczy.
Definicja Abioseton. Co znaczy szczątków organicznych i nieorganicznych z wietrzejących skał.

Czy przydatne?

Definicja Abioseton

Definicja z ang. Abioseton, z niem. Abioseton.

Co to znaczy ABIOSETON: Abioseton - zwany także tryptonem to zawiesina rozłożystych szczątków organicznych i nieorganicznych z wietrzejących skał. Nadmiar tej zawiesiny skutkuje zmętnienie wody, która ogranicza jej przezroczystość organiczając postęp glonów i ryb.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Anemochoria:
Co to jest ze sposobów rozprzestrzeniania nasion roślin, opierający na roznoszeniu nasion poprzez wiatr. Nie wszystkie rośliny wykształciły szczególne przystosowania do tego, na przykład nasiona wyposażone w abioseton co to jest.
Definicja Apomiksja:
Co to jest rozmnażania, gdzie osobniki potomne tworzone są z jednej komórki bez udziału mechanizmów płciowych. W najszerszej definicji znaczy rozmnażanie poprzez nasiona, kiedy to zarodek powstaje bez procesu abioseton definicja.
Definicja Archaebacteria:
Co to jest Archaebacteria - dawna nazwa Archea. Użytkowana jest także nazwa archeonyTreść hasła pochodzi z Wikipedi abioseton co znaczy.
Definicja Aplanospory:
Co to jest Aplanospory to nieruchliwe, regularnie mające postać przetrwalników mejospory a więc zarodniki tworzone w trakcie mejozy.Treść hasła pochodzi z Wikipedi abioseton słownik.

Czym jest Abioseton znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: