Słownik acetabularia co to znaczy.
Definicja Acetabularia. Co znaczy jednokomórkowych i jednojądrzastych glonów morskich należący do.

Czy przydatne?

Definicja Acetabularia

Definicja z ang. Acetabularia, z niem. Acetabularien.

Co to znaczy ACETABULARIA: Acetabularia - gigantycznych rozmiarów rodzaj jednokomórkowych i jednojądrzastych glonów morskich należący do zielenic. Charakterystyczny jest parasolowaty kształt z wąską nóżką (długości 0,5 to 10cm) i stożkowatym wywiniętym na zewnątrz kapeluszem z radialnymi prążkami. U podstawy nóżki znajduje się spore jądro komórkowe. Sama podstawa zwana jest rhizoidem. Roślina bardzo łatwo regeneruje się z rhizoidu i posiada skomplikowany cykl życiowy. Treść hasła pochodzi z i udostępniana jest na licencji

Definicja Allosomy:
Co to jest Chromosomy płciowe (allosomy) - chromosomy warunkujące płeć.przeważnie inaczej wykształcone u osobników kobiecych i męskich acetabularia co znaczy.
Definicja Anabioza:
Co to jest krańcowego obniżenia aktywności życiowej organizmu, zazwyczaj odpowiadając na negatywne warunki środowiska naturalnego. Można ją zaobserwować u licznych ryb, jej system jest jednak odmienny w różnych acetabularia krzyżówka.
Definicja Achatina:
Co to jest afrykańskich ślimaków lądowych osiagających gigantyczne rozmiary hodowanych niekiedy jako zwierzęta domowe.Achatina achatina Linnaeus, 1758 zwany również Giant African Snail, Agate Snail albo Ghana acetabularia co to jest.
Definicja Alpinarium:
Co to jest Alpinarium - ogród zbudowany ze skał, kamieni i ziemi, gdzie odtwarzane jest górskie środowisko naturalne z wysokogórskimi roślinami acetabularia słownik.

Czym jest Acetabularia znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: