Słownik achatina co to znaczy.
Definicja Achatina. Co znaczy osiagających gigantyczne rozmiary hodowanych niekiedy jako zwierzęta.

Czy przydatne?

Definicja Achatina

Definicja z ang. Achatina, z niem. Achatina.

Co to znaczy ACHATINA: Achatina - rodzaj afrykańskich ślimaków lądowych osiagających gigantyczne rozmiary hodowanych niekiedy jako zwierzęta domowe.Achatina achatina Linnaeus, 1758 zwany również Giant African Snail, Agate Snail albo Ghana Tiger Snail, Afryka Zachodnia (Liberia do Nigerii) największy żyjacy ślimak lądowy. Rekordowy okaz ważył 900 g i miał długość całkowitą 39,3 cm z czego muszla: 27,3 cm. Achatina fulica Bowdich, 1822 albo Giant East African Snail z Afryki Wschodniej jest uciążliwym szkodnikiem, a również źródłem pasożytów ludzkich w wielu państwach tropikalnych (m.in Azji włączając Tajwan i Okinawę) do których został wprowadzony. Stosowany w badaniach fundamentalnych nad układem nerwowym między innymi dzięki posiadaniu 37 gigantycznych neuronów.Treść hasła pochodzi z i udostępniana jest na licencji

Definicja Adrenodoksyna:
Co to jest Adrenodoksyna - białko biorące udział w transporcie elektronów z NADPH na cytochrom P450 w mitochondrium. Adrenodoksyna zawiera jony żelaza powiązane z siarczkami.Treść hasła pochodzi z Wikipedi achatina co to jest.
Definicja Apomiksja:
Co to jest rozmnażania, gdzie osobniki potomne tworzone są z jednej komórki bez udziału mechanizmów płciowych. W najszerszej definicji znaczy rozmnażanie poprzez nasiona, kiedy to zarodek powstaje bez procesu achatina definicja.
Definicja Autosomy:
Co to jest Autosomy - wszystkie chromosomy prócz płciowych achatina co znaczy.
Definicja Adaptacja:
Co to jest Adaptacja przystosowanie się organizmu żywego do życia w nowych dla niego, trwale zmienionych uwarunkowaniach bytowych achatina słownik.

Czym jest Achatina znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: