Słownik achatina co to znaczy.
Definicja Achatina. Co znaczy osiagających gigantyczne rozmiary hodowanych niekiedy jako zwierzęta.

Czy przydatne?

Definicja Achatina

Definicja z ang. Achatina, z niem. Achatina.

Co to znaczy ACHATINA: Achatina - rodzaj afrykańskich ślimaków lądowych osiagających gigantyczne rozmiary hodowanych niekiedy jako zwierzęta domowe.Achatina achatina Linnaeus, 1758 zwany również Giant African Snail, Agate Snail albo Ghana Tiger Snail, Afryka Zachodnia (Liberia do Nigerii) największy żyjacy ślimak lądowy. Rekordowy okaz ważył 900 g i miał długość całkowitą 39,3 cm z czego muszla: 27,3 cm. Achatina fulica Bowdich, 1822 albo Giant East African Snail z Afryki Wschodniej jest uciążliwym szkodnikiem, a również źródłem pasożytów ludzkich w wielu państwach tropikalnych (m.in Azji włączając Tajwan i Okinawę) do których został wprowadzony. Stosowany w badaniach fundamentalnych nad układem nerwowym między innymi dzięki posiadaniu 37 gigantycznych neuronów.Treść hasła pochodzi z i udostępniana jest na licencji

Definicja Arboretum W Kórniku:
Co to jest to największe i najstarsze w Polsce arboretum. Zostało założone w 1. połowie XIX wieku poprzez Tytusa Działyńskiego i jego syna Jana. Na powierzchni powyżej 40 ha znajduje się w około 3 tys achatina co znaczy.
Definicja Amebocyt:
Co to jest komórki znajdujące się w mezoglei, którą wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich funkcją jest zbieranie zbędnych produktów przemiany materii, trawienie pokarmu achatina krzyżówka.
Definicja Antybiotyki:
Co to jest substancje chemiczne - naturalne, produkowane poprzez drobnoustroje, lecz również syntetyczne, wytwarzane poprzez człowieka, które są użytkowane w lecznictwie jako leki przeciwdziałające infekcjom achatina co to jest.
Definicja Anabolizm:
Co to jest część metabolizmu, która związana jest ze wzrostem tkanek organizmu. Regularnie mechanizmy metaboliczne dzieli się na anaboliczne (wzrostowe) i kataboliczne (powiązane z rozkładem i zanikaniem achatina słownik.

Czym jest Achatina znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: