Słownik acydotrofizm co to znaczy.
Definicja Acydotrofizm. Co znaczy przeważnie w rejonach wulkanicznych i o dużej aktywności.

Czy przydatne?

Definicja Acydotrofizm

Definicja z ang. Acydotrofizm, z niem. Acydotrofizm.

Co to znaczy ACYDOTROFIZM: Acydotrofizm to jest naturalne zakwaszanie wód. Występuje przeważnie w rejonach wulkanicznych i o dużej aktywności sejsmicznej. Wywołany jest przedostawaniem się do wody, kwasów mineralnych z podłoża i przyległych skał.Treść hasła pochodzi z i udostępniana jest na licencji

Definicja Adrenodoksyna:
Co to jest Adrenodoksyna - białko biorące udział w transporcie elektronów z NADPH na cytochrom P450 w mitochondrium. Adrenodoksyna zawiera jony żelaza powiązane z siarczkami.Treść hasła pochodzi z Wikipedi acydotrofizm co znaczy.
Definicja Achatina:
Co to jest afrykańskich ślimaków lądowych osiagających gigantyczne rozmiary hodowanych niekiedy jako zwierzęta domowe.Achatina achatina Linnaeus, 1758 zwany również Giant African Snail, Agate Snail albo Ghana acydotrofizm krzyżówka.
Definicja Allochoria:
Co to jest obcosiewność) - u roślin nasiennych roziewanie nasion przy użyciu czynników zewnętrznych. Rozróżniami kilka typów allochorii: hydrochoria (poprzez wodę), anemochoria (poprzez wiatr), barochoria acydotrofizm co to jest.
Definicja Acydofil:
Co to jest tolerujący bądź preferujący życie w środowisku kwaśnym (= o niskim pH, nawet poniżej 2). Do acydofili należą raczej wybrane gatunki bakterii i grzybów. Spotyka się je m.in w starych kopalniach acydotrofizm słownik.

Czym jest Acydotrofizm znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: