Słownik acydotrofizm co to znaczy.
Definicja Acydotrofizm. Co znaczy przeważnie w rejonach wulkanicznych i o dużej aktywności.

Czy przydatne?

Definicja Acydotrofizm

Definicja z ang. Acydotrofizm, z niem. Acydotrofizm.

Co to znaczy ACYDOTROFIZM: Acydotrofizm to jest naturalne zakwaszanie wód. Występuje przeważnie w rejonach wulkanicznych i o dużej aktywności sejsmicznej. Wywołany jest przedostawaniem się do wody, kwasów mineralnych z podłoża i przyległych skał.Treść hasła pochodzi z i udostępniana jest na licencji

Definicja Arboretum:
Co to jest dendrologiczny (z łaciny arbor - drzewo) - wyodrębniony region, na którym znajduje się zestawienie drzew i krzewów, utrzymywany w celu naukowo-badawczym (na przykład prace nad aklimatyzacją obcych acydotrofizm.
Definicja Aktywny Transport Jonów:
Co to jest jonów to jest transport jonów poprzez błony biologiczne na zasadzie transportu aktywnego. Odpowiednikiem aktywnego transportu jonów jest pompa sodowo-potasowa.Treść hasła pochodzi z Wikipedi acydotrofizm.
Definicja Astrobiologia, Egzobiologia, Kosmobiologia:
Co to jest egzobiologia, kosmobiologia), edukacja powstała w rezultacie zbliżenia się zainteresowań i pól badawczych astronomii i biologii. Burzliwy postęp badań Układu Słonecznego, a zwłaszcza naukowa acydotrofizm.
Definicja Abzymy:
Co to jest przeciwciała o charakterze enzymatycznym. Uzyskuje się je odpowiadając na antygeny będące analogami stanu przejściowego danej reakcji enzymatycznej. Przeciwciało może wtedy związać substrat takiej acydotrofizm.

Czym jest Acydotrofizm znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: