Słownik adaptor co to znaczy.
Definicja Adaptor. Co znaczy które nie ma aktywności enzymatycznej, a własną funkcję pełni przez.

Czy przydatne?

Definicja Adaptor

Definicja z ang. Adaptor, z niem. Adapter.

Co to znaczy ADAPTOR: Adaptor, białko adaptorowe - w ogólnym rozumieniu białko, które nie ma aktywności enzymatycznej, a własną funkcję pełni przez asocjację z innymi białkami. Termin ten odnosi się szczególnie do białek w szlakach przekazywania sygnału. W biologii komórkowej wyraz adaptor ma węższe znaczenie i odnosi się do białek zaangażowanych w mechanizm endocytozy.Treść hasła pochodzi z i udostępniana jest na licencji

Definicja Allochoria:
Co to jest obcosiewność) - u roślin nasiennych roziewanie nasion przy użyciu czynników zewnętrznych. Rozróżniami kilka typów allochorii: hydrochoria (poprzez wodę), anemochoria (poprzez wiatr), barochoria adaptor co znaczy.
Definicja Archaebacteria:
Co to jest Archaebacteria - dawna nazwa Archea. Użytkowana jest także nazwa archeonyTreść hasła pochodzi z Wikipedi adaptor krzyżówka.
Definicja Alpinarium:
Co to jest Alpinarium - ogród zbudowany ze skał, kamieni i ziemi, gdzie odtwarzane jest górskie środowisko naturalne z wysokogórskimi roślinami adaptor co to jest.
Definicja Addycja:
Co to jest Odmiennie insercja - wstawienie dodatkowego pojedynczego nukleotydu (lub kilku) do łańcucha DNA adaptor słownik.

Czym jest Adaptor znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: