Słownik adrenodoksyna co to znaczy.
Definicja Adrenodoksyna. Co znaczy elektronów z NADPH na cytochrom P450 w mitochondrium.

Czy przydatne?

Definicja Adrenodoksyna

Definicja z ang. Adrenodoksyna, z niem. Adrenodoksyna.

Co to znaczy ADRENODOKSYNA: Adrenodoksyna - białko biorące udział w transporcie elektronów z NADPH na cytochrom P450 w mitochondrium. Adrenodoksyna zawiera jony żelaza powiązane z siarczkami.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Allosomy:
Co to jest Chromosomy płciowe (allosomy) - chromosomy warunkujące płeć.przeważnie inaczej wykształcone u osobników kobiecych i męskich adrenodoksyna co to jest.
Definicja Allopoliploid:
Co to jest amfiploid) - organizm poliploidalny powstały w konsekwencji skrzyżowania dwóch gatunków i zawierający zdwojone genomy każdego z typów rodzicielskich. Liczba chromosomów w takim mieszańcu jest sumą adrenodoksyna definicja.
Definicja Acetylokoenzym A:
Co to jest Acetylo-CoA - czynny octan, wysokoenergetyczny organiczny związek chemiczny odgrywający najważniejszą rolę w metabolizmie. Złożona jest z gatunku octanowej związanej kowalencyjnie z koenzymem A. Jest adrenodoksyna co znaczy.
Definicja Anemochoria:
Co to jest ze sposobów rozprzestrzeniania nasion roślin, opierający na roznoszeniu nasion poprzez wiatr. Nie wszystkie rośliny wykształciły szczególne przystosowania do tego, na przykład nasiona wyposażone w adrenodoksyna słownik.

Czym jest Adrenodoksyna znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: