Słownik adrenodoksyna co to znaczy.
Definicja Adrenodoksyna. Co znaczy elektronów z NADPH na cytochrom P450 w mitochondrium.

Czy przydatne?

Definicja Adrenodoksyna

Definicja z ang. Adrenodoksyna, z niem. Adrenodoksyna.

Co to znaczy ADRENODOKSYNA: Adrenodoksyna - białko biorące udział w transporcie elektronów z NADPH na cytochrom P450 w mitochondrium. Adrenodoksyna zawiera jony żelaza powiązane z siarczkami.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Areał:
Co to jest botanice jak i zoologii znaczy region występowania danego gatunku. W ekologii znaczy teren występowania populacji albo ograniczeny zasięg terenu danego osobnika (terytorializm) (areał osobniczy adrenodoksyna.
Definicja Aborcja:
Co to jest łaciny abortus - poronienie) to celowe, przedwczesne zakończenie ciąży, skutkujące śmiercią zarodka albo płodu. Samoistne przedwczesne zakończenie ciąży nazywane jest poronieniem. Poronieniem kończy adrenodoksyna.
Definicja Allopoliploid:
Co to jest amfiploid) - organizm poliploidalny powstały w konsekwencji skrzyżowania dwóch gatunków i zawierający zdwojone genomy każdego z typów rodzicielskich. Liczba chromosomów w takim mieszańcu jest sumą adrenodoksyna.
Definicja Akrosom:
Co to jest przekształcony lizosom w przedniej części główki plemnika; zawiera różne enzymy pozwalające na wniknięcie główki do komórki jajowej (przez miejscowe strawienie jej błony).Treść hasła pochodzi z adrenodoksyna.

Czym jest Adrenodoksyna znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: