Słownik akineta co to znaczy.
Definicja Akineta. Co znaczy żyjących w błyskawicznie zmieniających się uwarunkowaniach, formy.

Czy przydatne?

Definicja Akineta

Definicja z ang. akinete, z niem. Akineten.

Co to znaczy AKINETA: Akineta - u nitkowatych sinic i nie wszystkich glonów, żyjących w błyskawicznie zmieniających się uwarunkowaniach, formy nieruchliwego stadium o charakterze zarodników przetrwalnikowych.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Aparat Golgiego:
Co to jest jednostka każdego aparatu Golgiego - diktiosom - złożona jest ze stosu cystern i odpączkowujących pęcherzyków. Aparat Golgiego występuje w niemal wszystkich komórkach eukariotycznych. W strukturach akineta.
Definicja Amfetamina:
Co to jest użytkowane nazwy: benzedryna, psychedryna, perwityna) to jedna z gatunku substancji psychotropowych - związków chemicznych wykazujących działanie pobudzające na ośrodkowy układ nerwowy. Uwalnia ona akineta.
Definicja Amebocyt:
Co to jest komórki znajdujące się w mezoglei, którą wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich funkcją jest zbieranie zbędnych produktów przemiany materii, trawienie pokarmu akineta.
Definicja Adaptacja:
Co to jest Adaptacja przystosowanie się organizmu żywego do życia w nowych dla niego, trwale zmienionych uwarunkowaniach bytowych akineta.

Czym jest Akineta znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: