Słownik allopatryczność co to znaczy.
Definicja Allopatryczność. Co znaczy populacji albo spokrewnionych gatunków na wzajemnie.

Czy przydatne?

Definicja Allopatryczność

Definicja z ang. Allopatryczność, z niem. Allopatryczność.

Co to znaczy ALLOPATRYCZNOŚĆ: Allopatryczność - zajwisko opierające na występowaniu populacji albo spokrewnionych gatunków na wzajemnie wykluczających się obszarach geograficznych, na przykład różnych kontynentach.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Archaebacteria:
Co to jest Archaebacteria - dawna nazwa Archea. Użytkowana jest także nazwa archeonyTreść hasła pochodzi z Wikipedi allopatryczność.
Definicja Aparat Golgiego:
Co to jest jednostka każdego aparatu Golgiego - diktiosom - złożona jest ze stosu cystern i odpączkowujących pęcherzyków. Aparat Golgiego występuje w niemal wszystkich komórkach eukariotycznych. W strukturach allopatryczność.
Definicja Artefakt:
Co to jest W biologii odnosi się do struktury tkanki albo komórki, która powstała w procesie przygotowywania danego preparatu, nie istnieje w żadnym żywym organizmie (biofakt).Treść hasła pochodzi z Wikipedi allopatryczność.
Definicja Antybiotyki:
Co to jest substancje chemiczne - naturalne, produkowane poprzez drobnoustroje, lecz również syntetyczne, wytwarzane poprzez człowieka, które są użytkowane w lecznictwie jako leki przeciwdziałające infekcjom allopatryczność.

Czym jest Allopatryczność znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: