Słownik amebocyt co to znaczy.
Definicja Amebocyt. Co znaczy wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich.

Czy przydatne?

Definicja Amebocyt

Definicja z ang. Amoebocyte, z niem. -Amöbozyten.

Co to znaczy AMEBOCYT: To są ruchliwe komórki znajdujące się w mezoglei, którą wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich funkcją jest zbieranie zbędnych produktów przemiany materii, trawienie pokarmu przyjmowanego od choanocytów na których osiada zawiesina organiczna na kołnierzykach.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Antykodon:
Co to jest Antykodon - trójka nukleotydów w tRNA tworząca komplementarne pary z odpowiednim kodonem w mRNA amebocyt co znaczy.
Definicja Allele Wielokrotne:
Co to jest termin odnosi się do 3 albo większej liczby genów,które występują w 1 locus,czyli mogą zajmować odpowiadające sobie pozycje w parze chromosomów. Zygota może zawierać tylko dwa allele amebocyt krzyżówka.
Definicja Acetylokoenzym A:
Co to jest Acetylo-CoA - czynny octan, wysokoenergetyczny organiczny związek chemiczny odgrywający najważniejszą rolę w metabolizmie. Złożona jest z gatunku octanowej związanej kowalencyjnie z koenzymem A. Jest amebocyt co to jest.
Definicja Acylo-CoA:
Co to jest octan, zwany acetylokoenzymem A. Jest najważniejszym związkiem w oddychaniu tlenowym. W matrycy mitochondrialnej jest włączony w cykl przemian kwasów karboksylowych cyklu cytynowego (cykl Krebsa amebocyt słownik.

Czym jest Amebocyt znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: