Słownik amebocyt co to znaczy.
Definicja Amebocyt. Co znaczy wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich.

Czy przydatne?

Definicja Amebocyt

Definicja z ang. Amoebocyte, z niem. -Amöbozyten.

Co to znaczy AMEBOCYT: To są ruchliwe komórki znajdujące się w mezoglei, którą wytwarzają. Prócz mezoglei wytwarzają krzemionke i węglan wapnia. Ich funkcją jest zbieranie zbędnych produktów przemiany materii, trawienie pokarmu przyjmowanego od choanocytów na których osiada zawiesina organiczna na kołnierzykach.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Acetylocholina:
Co to jest jest mediator neurochemiczny syntetyzowany w neuronach cholinergicznych. Prekursorem acetylocholiny jest cholina, która przenika z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza neuronów. Cholina ulega amebocyt co to jest.
Definicja Abioseton:
Co to jest także tryptonem to zawiesina rozłożystych szczątków organicznych i nieorganicznych z wietrzejących skał. Nadmiar tej zawiesiny skutkuje zmętnienie wody, która ogranicza jej przezroczystość amebocyt definicja.
Definicja Aborcja:
Co to jest łaciny abortus - poronienie) to celowe, przedwczesne zakończenie ciąży, skutkujące śmiercią zarodka albo płodu. Samoistne przedwczesne zakończenie ciąży nazywane jest poronieniem. Poronieniem kończy amebocyt co znaczy.
Definicja Antybiotyki:
Co to jest substancje chemiczne - naturalne, produkowane poprzez drobnoustroje, lecz również syntetyczne, wytwarzane poprzez człowieka, które są użytkowane w lecznictwie jako leki przeciwdziałające infekcjom amebocyt słownik.

Czym jest Amebocyt znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: