Słownik angiogeneza co to znaczy.
Definicja Angiogeneza. Co znaczy włosowatych. Zachodzi w rozwoju embrionalnym, może również.

Czy przydatne?

Definicja Angiogeneza

Definicja z ang. angiogenesis, z niem. Angiogenese.

Co to znaczy ANGIOGENEZA: Angiogeneza to mechanizm tworzenia nowych naczyń włosowatych. Zachodzi w rozwoju embrionalnym, może również zachodzić w życiu pozapłodowym zarówno jako mechanizm fizjologiczny jak i patologiczny.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Arboretum W Kórniku:
Co to jest to największe i najstarsze w Polsce arboretum. Zostało założone w 1. połowie XIX wieku poprzez Tytusa Działyńskiego i jego syna Jana. Na powierzchni powyżej 40 ha znajduje się w około 3 tys angiogeneza.
Definicja Acetylocholina:
Co to jest jest mediator neurochemiczny syntetyzowany w neuronach cholinergicznych. Prekursorem acetylocholiny jest cholina, która przenika z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza neuronów. Cholina ulega angiogeneza.
Definicja Allosomy:
Co to jest Chromosomy płciowe (allosomy) - chromosomy warunkujące płeć.przeważnie inaczej wykształcone u osobników kobiecych i męskich angiogeneza.
Definicja Allele:
Co to jest alternatywne formy danego genu, zajmujące to samo miejsce (locus) w parze chromosomów. Każdemu chromosomowi (niezależnie od chromosomów X i Y u mężczyzny) odpowiada drugi homologiczny chromosom angiogeneza.

Czym jest Angiogeneza znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: