Słownik angiogeneza co to znaczy.
Definicja Angiogeneza. Co znaczy włosowatych. Zachodzi w rozwoju embrionalnym, może również.

Czy przydatne?

Definicja Angiogeneza

Definicja z ang. angiogenesis, z niem. Angiogenese.

Co to znaczy ANGIOGENEZA: Angiogeneza to mechanizm tworzenia nowych naczyń włosowatych. Zachodzi w rozwoju embrionalnym, może również zachodzić w życiu pozapłodowym zarówno jako mechanizm fizjologiczny jak i patologiczny.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Aktywny Transport Jonów:
Co to jest jonów to jest transport jonów poprzez błony biologiczne na zasadzie transportu aktywnego. Odpowiednikiem aktywnego transportu jonów jest pompa sodowo-potasowa.Treść hasła pochodzi z Wikipedi angiogeneza.
Definicja Aplanospory:
Co to jest Aplanospory to nieruchliwe, regularnie mające postać przetrwalników mejospory a więc zarodniki tworzone w trakcie mejozy.Treść hasła pochodzi z Wikipedi angiogeneza.
Definicja Anizogamia:
Co to jest Anizogamia to typ rozmnażania płciowego, gdzie obie gamety są ruchliwe i różnią się od siebie wielkością.Treść hasła pochodzi z Wikipedi angiogeneza.
Definicja Adrenodoksyna:
Co to jest Adrenodoksyna - białko biorące udział w transporcie elektronów z NADPH na cytochrom P450 w mitochondrium. Adrenodoksyna zawiera jony żelaza powiązane z siarczkami.Treść hasła pochodzi z Wikipedi angiogeneza.

Czym jest Angiogeneza znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: