Słownik antropopresja co to znaczy.
Definicja Antropopresja. Co znaczy przypadkowych) mających wpływ na środowisko przyrodnicze.

Czy przydatne?

Definicja Antropopresja

Definicja z ang. anthropopressure, z niem. anthropopressure.

Co to znaczy ANTROPOPRESJA: Antropopresja – ogół działań człowieka (zarówno planowych i przypadkowych) mających wpływ na środowisko przyrodnicze. Antropopresja może być scharakteryzowana przez różną skalę intensywności i zasięgu przestrzennego, co ma przeważnie aspekt niekorzystny, na przykład: hałas, zanieczyszczenie powietrza i wód, wyrąb lasów, wypas nadmiernej ilości zwierząt.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Atmosfera:
Co to jest powłoka otaczająca planetę. Atmosfera Ziemska jest niejednorodną powłoką złożoną z mieszaniny gazów zwanej powietrzem. Prócz gazów takich jak: azot (78,09% objętości powietrza), tlen (20,95%), argon ANTROPOPRESJA.
Definicja Aktynomikoza:
Co to jest zakaźna dolegliwość ludzi i zwierząt (gł. bydła), spowodowana poprzez promieniowce powodujące tworzenie się twardych guzów z ogniskami ropnymi, przeważnie w jamie ustnej i na skórze, u świń - w ANTROPOPRESJA.
Definicja Akarologia:
Co to jest Akarologia to edukacja o roztoczach (Acarina ANTROPOPRESJA.
Definicja Arboretum w Kórniku:
Co to jest to największe i najstarsze w Polsce arboretum. Zostało założone w 1. połowie XIX wieku poprzez Tytusa Działyńskiego i jego syna Jana. Na powierzchni powyżej 40 ha znajduje się w około 3 tys ANTROPOPRESJA.

Czym jest Antropopresja znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: