Słownik benzfetamina co to znaczy.
Definicja Benzfetamina. Co znaczy C17H21N) - lek odchudzający z gatunku fenetylamin o działaniu.

Czy przydatne?

Definicja Benzfetamina

Definicja z ang. benzphetamine, z niem. Benzphetamine.

Co to znaczy BENZFETAMINA: Benzfetamina - N-Benzyl-N,a-dimetylobenzeneetanamina (C17H21N) - lek odchudzający z gatunku fenetylamin o działaniu stymulującym, sprzedawany w stanach zjednoczonych ameryki pod nazwą handlową Didrex. W działaniu i skutkach podobny jest do amfetaminy.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Biogaz:
Co to jest wytwór fermentacji związków pochodzenia organicznego (na przykład ścieki i odpady komunalne, odchody zwierzęce, odpady przemysłu rolno-spożywczego). Biogaz złożona jest w około 65% z metanu i w 35 benzfetamina.
Definicja Białka MHC:
Co to jest histocompatibility complex, kluczowy kompleks zgodności tkankowej) nazywane także HLA (Human leucocite antigens, ludzkie antygeny leukocytalne) Geny kodujące białka MHC znajdują się u człowieka w 6 benzfetamina.
Definicja Beztkankowce:
Co to jest Beztkankowce - podkrólestwo w obrębie królestwie zwierząt, grupuje zwierzęta, które w swoim rozwoju nie wykształciły tkanek benzfetamina.
Definicja Biosfera:
Co to jest Biosfera (zobacz bio) - strefa kuli ziemskiej zamieszkana poprzez organizmy żywe.Treść hasła pochodzi z Wikipedi benzfetamina.

Czym jest Benzfetamina znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: