Słownik benzfetamina co to znaczy.
Definicja Benzfetamina. Co znaczy C17H21N) - lek odchudzający z gatunku fenetylamin o działaniu.

Czy przydatne?

Definicja Benzfetamina

Definicja z ang. benzphetamine, z niem. Benzphetamine.

Co to znaczy BENZFETAMINA: Benzfetamina - N-Benzyl-N,a-dimetylobenzeneetanamina (C17H21N) - lek odchudzający z gatunku fenetylamin o działaniu stymulującym, sprzedawany w stanach zjednoczonych ameryki pod nazwą handlową Didrex. W działaniu i skutkach podobny jest do amfetaminy.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Biofilm:
Co to jest trójwymiarowa kolonia bakterii zawartych w macierzy zewnątrzkomórkowych polimerów wykazujących umiejętność adhezji do powierzchni stałych i do siebie nawzajem. Formowanie się matrycy biofilmu ma na benzfetamina.
Definicja Biwalent:
Co to jest Biwalent - para homologicznych chromosomów w momencie ich koniugacji w trakcie I podziału mejotycznego.Liczba biwalentów odpowiada połowie liczby chromosomów normalnej diploidalnej komórki somatycznej benzfetamina.
Definicja Buniawirusy (Bunyaviridae):
Co to jest Buniawirusy (z łaciny Bunyaviridae) - rodzina wirusów, charakteryzujących się następującymi cechami benzfetamina.
Definicja Biotop:
Co to jest zamieszkały poprzez organizmy żywe o tych samych albo bardzo zbliżonych wymaganiach życiowych. Pierwotnie w odniesieniu tylko abiotycznych przedmiotów siedliska. Aktualnie regularnie rozumiany jako benzfetamina.

Czym jest Benzfetamina znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: