Słownik benzfetamina co to znaczy.
Definicja Benzfetamina. Co znaczy C17H21N) - lek odchudzający z gatunku fenetylamin o działaniu.

Czy przydatne?

Definicja Benzfetamina

Definicja z ang. benzphetamine, z niem. Benzphetamine.

Co to znaczy BENZFETAMINA: Benzfetamina - N-Benzyl-N,a-dimetylobenzeneetanamina (C17H21N) - lek odchudzający z gatunku fenetylamin o działaniu stymulującym, sprzedawany w stanach zjednoczonych ameryki pod nazwą handlową Didrex. W działaniu i skutkach podobny jest do amfetaminy.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Borelioza:
Co to jest dolegliwość z Lyme, krętkowica kleszczowa, dolegliwość zakaźna spowodowana poprzez bakterie należące do krętków: Borrelia burgdorferi, Borrelia garinii, Borrelia afzelii, które są przenoszone na benzfetamina.
Definicja Baramin:
Co to jest terminologii kreacjonistycznej stworzony rodzaj. Baramin w założeniu ma być w kreacjonizmie przykładem podstawowej jednostki systematycznej. Do kreacjonizmu został wprowadzony poprzez Franka L benzfetamina.
Definicja Biologia:
Co to jest edukacja przyrodnicza o układach fizyko-chemicznych, do których można wykorzystać ustalenie "żywy", o życiu, ich pochodzeniu, rozwoju osobniczym, ewolucji, zależnościach pomiędzy nimi, a benzfetamina.
Definicja Biom:
Co to jest o jednakowym klimacie, charakterystycznej szacie roślinnej i specjalnym świecie zwierzęcym . Typ roślinności biomu jest charakterystyczny, aczkolwiek skład gatunkowy może być różny w zależności od benzfetamina.

Czym jest Benzfetamina znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: