Słownik bioetyka co to znaczy.
Definicja Bioetyka. Co znaczy zajmujący się zagadnieniami etycznymi w biologii i medycynie.

Czy przydatne?

Definicja Bioetyka

Definicja z ang. Bioethics, z niem. Bioethik.

Co to znaczy BIOETYKA: Bioetyka (z angielskiego: bioethics) - dział etyki zajmujący się zagadnieniami etycznymi w biologii i medycynie

Definicja Biogaz:
Co to jest wytwór fermentacji związków pochodzenia organicznego (na przykład ścieki i odpady komunalne, odchody zwierzęce, odpady przemysłu rolno-spożywczego). Biogaz złożona jest w około 65% z metanu i w 35 bioetyka.
Definicja Białka MHC:
Co to jest histocompatibility complex, kluczowy kompleks zgodności tkankowej) nazywane także HLA (Human leucocite antigens, ludzkie antygeny leukocytalne) Geny kodujące białka MHC znajdują się u człowieka w 6 bioetyka.
Definicja Biofilm:
Co to jest trójwymiarowa kolonia bakterii zawartych w macierzy zewnątrzkomórkowych polimerów wykazujących umiejętność adhezji do powierzchni stałych i do siebie nawzajem. Formowanie się matrycy biofilmu ma na bioetyka.
Definicja Borelioza:
Co to jest dolegliwość z Lyme, krętkowica kleszczowa, dolegliwość zakaźna spowodowana poprzez bakterie należące do krętków: Borrelia burgdorferi, Borrelia garinii, Borrelia afzelii, które są przenoszone na bioetyka.

Czym jest Bioetyka znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: