Słownik biogaz co to znaczy.
Definicja Biogaz. Co znaczy pochodzenia organicznego (na przykład ścieki i odpady komunalne.

Czy przydatne?

Definicja Biogaz

Definicja z ang. biogas, z niem. Biogas.

Co to znaczy BIOGAZ: Biogaz (zobacz bio) - wytwór fermentacji związków pochodzenia organicznego (na przykład ścieki i odpady komunalne, odchody zwierzęce, odpady przemysłu rolno-spożywczego). Biogaz złożona jest w około 65% z metanu i w 35 z dwutlenku węgla, jego średnia wartość opałowa wynosi 25,4 MJ/Nm3 (106 dżula na metr sześcienny biogazu, w uwarunkowaniach normalnych, a więc 0oC i 105Pa)

Definicja Biomasa:
Co to jest termin biomasa rozumie się ogólną masę materii organicznej, zawartej w organizmach zwierzęcych i roślinnych w danym siedlisku. Pod tym definicją rozumie się również całość występującej w przyrodzie biogaz.
Definicja Baramin:
Co to jest terminologii kreacjonistycznej stworzony rodzaj. Baramin w założeniu ma być w kreacjonizmie przykładem podstawowej jednostki systematycznej. Do kreacjonizmu został wprowadzony poprzez Franka L biogaz.
Definicja Biomatematyka:
Co to jest dziedziną z pogranicza biologii i matematyki, zajmującą się postępem metod matematycznych na potrzeby biologii i zastosowaniem matematyki do badań biologicznych.Treść hasła pochodzi z Wikipedii biogaz.
Definicja Biologia:
Co to jest edukacja przyrodnicza o układach fizyko-chemicznych, do których można wykorzystać ustalenie "żywy", o życiu, ich pochodzeniu, rozwoju osobniczym, ewolucji, zależnościach pomiędzy nimi, a biogaz.

Czym jest Biogaz znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: