Słownik bioindykacja co to znaczy.
Definicja Bioindykacja. Co znaczy zanieczyszczeń, opierając się na badania reakcji organizmów.

Czy przydatne?

Definicja Bioindykacja

Definicja z ang. bioindication, z niem. Bioindikation.

Co to znaczy BIOINDYKACJA: Bioindykacja - sposób ocena stanu środowiska, poziomu zanieczyszczeń, opierając się na badania reakcji organizmów żywych stenotypowych (organizmów wskażnikowych) na zmiany.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Bielmo:
Co to jest zwanyendosperm) - triploidalna (3n) tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma bioindykacja.
Definicja Błona Mitochondrialna:
Co to jest mitochondrium jest gładka, błona wewnętrzna - pofałdowana tworząca tak zwany grzebienie, po to by utworzyć więcej miejsca do wytwarzania energii. W grzebieniach znajdują się kanały białkowe (białka bioindykacja.
Definicja Blastochoria:
Co to jest Blastochoria - to sposób rozsiewania nasion opierający na wzroście pędu nasiennego na długość i pozostawianiu nasion w pewnej odległości od rośliny macierzystej.Treść hasła pochodzi z Wikipedi bioindykacja.
Definicja Blastocel:
Co to jest angielskiego: blastocel) - jama blastuli wypełniona płynem, pojawiająca się w rezultacie bruzdkowania. Jama ciała powstała w procesie gastrulacji poprzez wpuklenie się do wnętrza jednej części bioindykacja.

Czym jest Bioindykacja znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: