Słownik bionika co to znaczy.
Definicja Bionika. Co znaczy mechanizmów biologicznych w technice (w szczególności w automatyce) i.

Czy przydatne?

Definicja Bionika

Definicja z ang. bionics, z niem. Bionik.

Co to znaczy BIONIKA: Bionika - edukacja zajmująca się wykorzystywaniem mechanizmów biologicznych w technice (w szczególności w automatyce) i budowaniem urządzeń technicznych na wzór organizmów żywych. Stara się poznawać i zastosować mechanizmy sterujące działaniem organizmów żywych w różnych działach techniki, raczej w automatyce, elektronice i mechanice. R Aktualnie bionika to interdyscyplinarna edukacja łącząca technikę i biologię, zajmująca się badaniem budowy i zasad działania organizmów żywych i przenoszeniem tych zasad do urządzeń niebiologicznych.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Bioinformatyka:
Co to jest Bioinformatyka jest dziedziną zajmującą się stosowaniem narzędzi matematycznych i informatycznych do rozwiązywania problemów biologicznych bionika co to jest.
Definicja Baramin:
Co to jest terminologii kreacjonistycznej stworzony rodzaj. Baramin w założeniu ma być w kreacjonizmie przykładem podstawowej jednostki systematycznej. Do kreacjonizmu został wprowadzony poprzez Franka L bionika definicja.
Definicja Barwniki Fotosyntetyczne, Asymilacyjne:
Co to jest fotosyntetyczne (asymilacyjne) - barwne związki chemiczne pełniące najważniejszą rolę w procesie fotosyntezy. Odznacza się trzy kluczowe ekipy barwników fotosyntetycznych: chlorofile, karotenoidy i bionika co znaczy.
Definicja Bentos:
Co to jest organizmów: roślinnych (fitobentos) i zwierzęcych (zoobentos) zasiedlajacych dno zbiorników wodnych (bental). Skład gatunkowy i liczebność bentosu zależy od różnorodnych czynników biotycznych i bionika słownik.

Czym jest Bionika znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: