Słownik bionika co to znaczy.
Definicja Bionika. Co znaczy mechanizmów biologicznych w technice (w szczególności w automatyce) i.

Czy przydatne?

Definicja Bionika

Definicja z ang. bionics, z niem. Bionik.

Co to znaczy BIONIKA: Bionika - edukacja zajmująca się wykorzystywaniem mechanizmów biologicznych w technice (w szczególności w automatyce) i budowaniem urządzeń technicznych na wzór organizmów żywych. Stara się poznawać i zastosować mechanizmy sterujące działaniem organizmów żywych w różnych działach techniki, raczej w automatyce, elektronice i mechanice. R Aktualnie bionika to interdyscyplinarna edukacja łącząca technikę i biologię, zajmująca się badaniem budowy i zasad działania organizmów żywych i przenoszeniem tych zasad do urządzeń niebiologicznych.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Biologiczna Koncepcja Gatunku:
Co to jest w okresie i przestrzeni. Szeroko rozprzestrzenione gatunki mogą obejmować populacje leżące na krańcach zasięgów i zachowujące się w relacji do innych populacji jak gatunki, mimo iż są połączone z bionika co znaczy.
Definicja Białka:
Co to jest polipeptyd a więc polimer aminokwasów połączonych ze sobą wiązaniami peptydowymi. Synteza białek dzieje się w szczególnych organellach komórkowych zwanych rybosomami. Zwykle liczba reszt bionika krzyżówka.
Definicja Biosfera:
Co to jest Biosfera (zobacz bio) - strefa kuli ziemskiej zamieszkana poprzez organizmy żywe.Treść hasła pochodzi z Wikipedi bionika co to jest.
Definicja Błonica:
Co to jest Dolegliwość zakaźna, najcześciej występująca u dzieci, spowodowana poprzez maczugowiec błonicy (z łaciny Corynebacterium diphteriae). Kluczowym faktorem chorobotwórczym jest produkowany, poprzez nie bionika słownik.

Czym jest Bionika znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: