Słownik bionika co to znaczy.
Definicja Bionika. Co znaczy mechanizmów biologicznych w technice (w szczególności w automatyce) i.

Czy przydatne?

Definicja Bionika

Definicja z ang. bionics, z niem. Bionik.

Co to znaczy BIONIKA: Bionika - edukacja zajmująca się wykorzystywaniem mechanizmów biologicznych w technice (w szczególności w automatyce) i budowaniem urządzeń technicznych na wzór organizmów żywych. Stara się poznawać i zastosować mechanizmy sterujące działaniem organizmów żywych w różnych działach techniki, raczej w automatyce, elektronice i mechanice. R Aktualnie bionika to interdyscyplinarna edukacja łącząca technikę i biologię, zajmująca się badaniem budowy i zasad działania organizmów żywych i przenoszeniem tych zasad do urządzeń niebiologicznych.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Busz:
Co to jest roślinne, charakterystyczne dla suchych obszarów podzwrotnikowych, raczej południowej Afryki, Australii (lokalne ustalenie scrub), w mniejszej skali wschodniej Afryki i Ameryki Południowej bionika.
Definicja Bielmo:
Co to jest zwanyendosperm) - triploidalna (3n) tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma bionika.
Definicja Biocybernetyka:
Co to jest Biocybernetyka - dział cybernetyki zajmujący się badaniem mechanizmów sterowania w układach biologicznych i sprzężeń między tymi procesami a środowiskiem.Treść hasła pochodzi z Wikipedi bionika.
Definicja Buniawirusy (Bunyaviridae):
Co to jest Buniawirusy (z łaciny Bunyaviridae) - rodzina wirusów, charakteryzujących się następującymi cechami bionika.

Czym jest Bionika znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: