Słownik biotop co to znaczy.
Definicja Biotop. Co znaczy samych albo bardzo zbliżonych wymaganiach życiowych. Pierwotnie w.

Czy przydatne?

Definicja Biotop

Definicja z ang. biotope, z niem. Biotop.

Co to znaczy BIOTOP: Biotop - region zamieszkały poprzez organizmy żywe o tych samych albo bardzo zbliżonych wymaganiach życiowych. Pierwotnie w odniesieniu tylko abiotycznych przedmiotów siedliska. Aktualnie regularnie rozumiany jako siedlisko nieożywione zmienione poprzez biocenozę (kompleks roślinny). Biotop wraz z biocenozą tworzy ekosystem. Zbliżonymi terminami są habitat, siedlisko,biocenoza.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Bielmo:
Co to jest zwanyendosperm) - triploidalna (3n) tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma biotop.
Definicja Białka Adhezyjne, Adhezyny:
Co to jest odmiennie adhezyny - białka uczestniczące w przyleganiu komórek do siebie. 1. W organizmach wielokomórkowych to są białka należące do nadrodziny białek immunoglobulinopodobnych, uczestniczące w biotop.
Definicja Blastocel:
Co to jest angielskiego: blastocel) - jama blastuli wypełniona płynem, pojawiająca się w rezultacie bruzdkowania. Jama ciała powstała w procesie gastrulacji poprzez wpuklenie się do wnętrza jednej części biotop.
Definicja Biohacker:
Co to jest stosowany dla ustalenia osoby eksperymentującej z DNA i innymi aspektami genetyki, zazwyczaj poza laboratoriami akademickimi, rządowymi albo laboratoriami spółek - na przykład farmaceutycznych.Treść biotop.

Czym jest Biotop znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: