Słownik błona co to znaczy.
Definicja Błona. Co znaczy oddzielająca dwa środowiska. Gdyż błony są funkcjonalnie barierami.

Czy przydatne?

Definicja Błona

Definicja z ang. Membrane, z niem. Membran.

Co to znaczy BŁONA: Błona to cienka, zwykle lokalnie płaska struktura oddzielająca dwa środowiska. Gdyż błony są funkcjonalnie barierami pomiędzy etapami fizycznymi i mają skończoną objętość, precyzyjniej jest je rozważać jako pomiędzy-etapy niż jako powierzchnie.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Benzfetamina:
Co to jest Benzyl-N,a-dimetylobenzeneetanamina (C17H21N) - lek odchudzający z gatunku fenetylamin o działaniu stymulującym, sprzedawany w stanach zjednoczonych ameryki pod nazwą handlową Didrex. W działaniu i błona.
Definicja Biwalent:
Co to jest Biwalent - para homologicznych chromosomów w momencie ich koniugacji w trakcie I podziału mejotycznego.Liczba biwalentów odpowiada połowie liczby chromosomów normalnej diploidalnej komórki somatycznej błona.
Definicja Bioetyka:
Co to jest Bioetyka (z angielskiego: bioethics) - dział etyki zajmujący się zagadnieniami etycznymi w biologii i medycynie błona.
Definicja Bionika:
Co to jest zajmująca się wykorzystywaniem mechanizmów biologicznych w technice (w szczególności w automatyce) i budowaniem urządzeń technicznych na wzór organizmów żywych. Stara się poznawać i zastosować błona.

Czym jest Błona znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: