Słownik bruceloza co to znaczy.
Definicja Bruceloza. Co znaczy epizooticus) - to jest przewlekła, zakaźna i zaraźliwa bakteryjna.

Czy przydatne?

Definicja Bruceloza

Definicja z ang. brucellosis, z niem. Brucellose.

Co to znaczy BRUCELOZA: Bruceloza (z łaciny Brucellosis) albo (z łaciny Abortus epizooticus) - to jest przewlekła, zakaźna i zaraźliwa bakteryjna dolegliwość różnych gatunków zwierząt domowych i dzikich jak także człowieka. Dolegliwość ta u człowieka znana jest także pod nazwami: gorączka maltańska, dolegliwość Banga, gorączka falująca, gorączka kozia, gorączka skalna, gorączka gibraltarska, gorączka Rio-grande

Definicja Busz:
Co to jest roślinne, charakterystyczne dla suchych obszarów podzwrotnikowych, raczej południowej Afryki, Australii (lokalne ustalenie scrub), w mniejszej skali wschodniej Afryki i Ameryki Południowej bruceloza.
Definicja Biologia Molekularna:
Co to jest molekularna to tematyka edukacji zajmująca się biologią na poziomie molekularnym. Innymi słowami, bada w jaki sposób funkcjonowanie organizmów uwarunkowane jest właściwościami budujących je bruceloza.
Definicja Bionika:
Co to jest zajmująca się wykorzystywaniem mechanizmów biologicznych w technice (w szczególności w automatyce) i budowaniem urządzeń technicznych na wzór organizmów żywych. Stara się poznawać i zastosować bruceloza.
Definicja Biohacker:
Co to jest stosowany dla ustalenia osoby eksperymentującej z DNA i innymi aspektami genetyki, zazwyczaj poza laboratoriami akademickimi, rządowymi albo laboratoriami spółek - na przykład farmaceutycznych.Treść bruceloza.

Czym jest Bruceloza znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: