Słownik bulwa co to znaczy.
Definicja Bulwa. Co znaczy ziemniak, burak, cebula) albo forma korzenia (na przykład dalia). Jej.

Czy przydatne?

Definicja Bulwa

Definicja z ang. Bulb, z niem. Glühbirne.

Co to znaczy BULWA: Bulwa - łodyga podziemna nie wszystkich roślin (na przykład ziemniak, burak, cebula) albo forma korzenia (na przykład dalia). Jej zadaniem jest gromadzenie zapasów na zimę.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Baramin:
Co to jest terminologii kreacjonistycznej stworzony rodzaj. Baramin w założeniu ma być w kreacjonizmie przykładem podstawowej jednostki systematycznej. Do kreacjonizmu został wprowadzony poprzez Franka L bulwa.
Definicja Biodegradacja:
Co to jest bios - życie, z łaciny degradatio - obniżenie) to biochemiczny rozkład związków organicznych poprzez organizmy żywe (bakterie, pierwotniaki, promieniowce, grzyby, glony, robaki) na prostsze składniki bulwa.
Definicja Barochoria:
Co to jest Barochoria - jeden ze sposobów rozprzestrzeniania nasion roślin, opierający na swobodnym spadaniu nasion z rośliny na ziemię (na przykład żołędzie z dębu).Treść hasła pochodzi z Wikipedi bulwa.
Definicja Borelioza:
Co to jest dolegliwość z Lyme, krętkowica kleszczowa, dolegliwość zakaźna spowodowana poprzez bakterie należące do krętków: Borrelia burgdorferi, Borrelia garinii, Borrelia afzelii, które są przenoszone na bulwa.

Czym jest Bulwa znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: