Słownik busz co to znaczy.
Definicja Busz. Co znaczy obszarów podzwrotnikowych, raczej południowej Afryki, Australii (lokalne.

Czy przydatne?

Definicja Busz

Definicja z ang. bush, z niem. Busch.

Co to znaczy BUSZ: Busz - zbiorowisko roślinne, charakterystyczne dla suchych obszarów podzwrotnikowych, raczej południowej Afryki, Australii (lokalne ustalenie scrub), w mniejszej skali wschodniej Afryki i Ameryki Południowej. Przeważają w nim krzewy, regularnie kolczaste, zrzucające liście na moment suszy.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Bruceloza:
Co to jest Brucellosis) albo (z łaciny Abortus epizooticus) - to jest przewlekła, zakaźna i zaraźliwa bakteryjna dolegliwość różnych gatunków zwierząt domowych i dzikich jak także człowieka. Dolegliwość ta u busz co to jest.
Definicja Biosfera:
Co to jest Biosfera (zobacz bio) - strefa kuli ziemskiej zamieszkana poprzez organizmy żywe.Treść hasła pochodzi z Wikipedi busz definicja.
Definicja Biotop:
Co to jest zamieszkały poprzez organizmy żywe o tych samych albo bardzo zbliżonych wymaganiach życiowych. Pierwotnie w odniesieniu tylko abiotycznych przedmiotów siedliska. Aktualnie regularnie rozumiany jako busz co znaczy.
Definicja Biomatematyka:
Co to jest dziedziną z pogranicza biologii i matematyki, zajmującą się postępem metod matematycznych na potrzeby biologii i zastosowaniem matematyki do badań biologicznych.Treść hasła pochodzi z Wikipedii busz słownik.

Czym jest Busz znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: