Słownik busz co to znaczy.
Definicja Busz. Co znaczy obszarów podzwrotnikowych, raczej południowej Afryki, Australii (lokalne.

Czy przydatne?

Definicja Busz

Definicja z ang. bush, z niem. Busch.

Co to znaczy BUSZ: Busz - zbiorowisko roślinne, charakterystyczne dla suchych obszarów podzwrotnikowych, raczej południowej Afryki, Australii (lokalne ustalenie scrub), w mniejszej skali wschodniej Afryki i Ameryki Południowej. Przeważają w nim krzewy, regularnie kolczaste, zrzucające liście na moment suszy.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Bioetyka:
Co to jest Bioetyka (z angielskiego: bioethics) - dział etyki zajmujący się zagadnieniami etycznymi w biologii i medycynie busz.
Definicja Błonica:
Co to jest Dolegliwość zakaźna, najcześciej występująca u dzieci, spowodowana poprzez maczugowiec błonicy (z łaciny Corynebacterium diphteriae). Kluczowym faktorem chorobotwórczym jest produkowany, poprzez nie busz.
Definicja Błona Jądrowa:
Co to jest otoczka jądrowa, podwójna błona białkowo-lipidowa odgraniczająca wnętrze jądra komórkowego od cytoplazmy. Struktura błony jest utrzymywana pomiędzy innymi dzięki wyściełającej ją od wewnątrz warstwie busz.
Definicja Bielmo:
Co to jest zwanyendosperm) - triploidalna (3n) tkanka miękiszowa w nasionach roślin okrytonasiennych powstająca w czasie procesu podwójnego zapłodnienia po połączeniu jednego z jąder plemnikowych z dwoma busz.

Czym jest Busz znaczenie w Słownik biologia B .

  • Dodano:
  • Autor: