Słownik chimera co to znaczy.
Definicja Chimera. Co znaczy zwierzę, króre ma tkanki dwóch albo więcej idiotypów.Chimery mogą.

Czy przydatne?

Definicja Chimera

Definicja z ang. Chimera, z niem. Chimäre.

Co to znaczy CHIMERA: Chimera - mozaika idiotypowa,przeważnie roślina,rzadziej zwierzę, króre ma tkanki dwóch albo więcej idiotypów.Chimery mogą powstać w rezultacie mutacji ,somatycznej segregacji albo przeszczepiania. U człowieka chimerę stanowi przeszczep tkanki albo narządu

Definicja Chromatyna:
Co to jest Chromatyna - substancja jądra komórkowego barwiąca się barwnikami zasadowymi i składająca się z zagęszczonego białka i DNA chimera.
Definicja Cistron:
Co to jest genetyczna jednostka spełniająca funkcje biochemiczne,której funkcjonowanie jest możliwe,gdy nie jest uszkodzona.Cistron jest jednostką rzędu kilku tys. par nukleotydów,można go podzielić na mniejsze chimera.
Definicja Ciąża Przedłużona:
Co to jest rodzaj diapauzy, a więc chwilowego zahamowania rozwoju zarodków, spotykany u kręgowców, prawdopodobniej jako ochrona poprzez drapieżnikami albo niesprzyjającymi uwarunkowaniami środowiska chimera.
Definicja Czynniki Biotyczne:
Co to jest oznaczają impulsy środowiska występujące w rezultacie oddziaływania żywych organizmów w sposób bezpośredni albo pośredni na inne żywe organizmy. impulsy biotyczne, podobnie jak impulsy chimera.

Czym jest Chimera znaczenie w Słownik biologia C .

  • Dodano:
  • Autor: