Słownik chromatyda co to znaczy.
Definicja Chromatyda. Co znaczy składają się chromosomy od okresu syntezy aż do metafazy.

Czy przydatne?

Definicja Chromatyda

Definicja z ang. chromatid, z niem. chromatid.

Co to znaczy CHROMATYDA: Chromatyda - jedna z dwu jednostek podłużnych,z jakich składają się chromosomy od okresu syntezy aż do metafazy mitotycznej albo metafazy II podziału mejotycznego;później staje się chromosomem potomnym

Definicja Cechy Związane Z Płcią:
Co to jest Cechy powiązane z płcią - geny na te cechy zlokalizowane są w autosomach. Ujawnienie się cechy związanej z płcią zależy od płci osobnika chromatyda co znaczy.
Definicja Caatinga, Katinga, Catinga, Sawanna Kolczasta:
Co to jest catinga, sawanna kolczasta - formacja roślinna występująca na suchych obszarach północno-wschodniej Brazylii. Tworzą ją rzadkie, kolczaste lasy albo zarośla drzew (między innymi z rodz. mimozowatych chromatyda krzyżówka.
Definicja Chemotaksja:
Co to jest jest reakcja ruchowa całego organizmu na kierunkowe chemiczne bodźce. Nie jest właściwą taksją, ale kinezą. Służy między innymi do odnalezienia pokarmu albo partnera seksualnego (przez feromony), a chromatyda co to jest.
Definicja Cierń:
Co to jest szydłowatym kształcie, ostro zakończone, chroniące rośliny przed zjedzeniem poprzez zwierzęta roślinożerne; będące przekształconymi liśćmi (ciernie pochodzenia liściowego na przykład u berberysu i chromatyda słownik.

Czym jest Chromatyda znaczenie w Słownik biologia C .

  • Dodano:
  • Autor: