Słownik ctron co to znaczy.
Definicja Cistron. Co znaczy biochemiczne,której funkcjonowanie jest możliwe,gdy nie jest.

Czy przydatne?

Definicja Cistron

Definicja z ang. cistron, z niem. cistron.

Co to znaczy CISTRON: Cistron - genetyczna jednostka spełniająca funkcje biochemiczne,której funkcjonowanie jest możliwe,gdy nie jest uszkodzona.Cistron jest jednostką rzędu kilku tys. par nukleotydów,można go podzielić na mniejsze jednostki będące najmniejszymi jednostkami rekombinacji

Definicja Choroba Heinego-Medina:
Co to jest Medina - wirusowa dolegliwość zakaźna spowodowana poprzez wirus polio (wirus zapalenia rogów przednich rdzenia kręgowego). Nazwa tej dolegliwości wywodzi się od nazwisk dwóch niemieckich uczonych cistron co znaczy.
Definicja Chromosomy Płciowe:
Co to jest Chromosomy płciowe (allosomy) - chromosomy warunkujące płeć.przeważnie inaczej wykształcone u osobników kobiecych i męskich cistron krzyżówka.
Definicja Cierń:
Co to jest szydłowatym kształcie, ostro zakończone, chroniące rośliny przed zjedzeniem poprzez zwierzęta roślinożerne; będące przekształconymi liśćmi (ciernie pochodzenia liściowego na przykład u berberysu i cistron co to jest.
Definicja Choroba Parkinsona:
Co to jest Dolegliwość Parkinsona - autosomalna,uwarunkowana genem dominującym. U osób chorych zahamowany jest mechanizm syntezy neurotransmiterów w pewnych fragmentach mózgowia cistron słownik.

Czym jest Cistron znaczenie w Słownik biologia C .

  • Dodano:
  • Autor: