Słownik cytotoksyczność co to znaczy.
Definicja Cytotoksyczność. Co znaczy toksyczność różnych substanicji i różnego rodzaju komórek.

Czy przydatne?

Definicja Cytotoksyczność

Definicja z ang. cytotoxicity, z niem. Zytotoxizität.

Co to znaczy CYTOTOKSYCZNOŚĆ: Cytotoksyczność - ustalenie to znaczy szeroko pojętą toksyczność różnych substanicji i różnego rodzaju komórek względem komórek w danym organizmie. Cytotoksyczność może być bardziej dokładnie ustalona, poprzez podanie w nazwie typu komórek, na który działa dany czynnik. Przykładowo, nefrotoksyczność znaczy toksyczne wpływ danej substancji (zazwyczaj leku) na komórki nerek, a neurotoksyczność na komórki nerwowe.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Chromosom Akrocentryczny:
Co to jest Chromosom akrocentryczny to taki chromosom, gdzie centromer położony jest blisko końca chromatyd cytotoksyczność co znaczy.
Definicja Chaparral:
Co to jest czaparal; z hiszp. chaparro - niski] - zimozielona formacja roślinna występująca w Ameryce Północnej (zachodnia część USA - Kalifornia, północny Meksyk), przypominającą wyglądem makię. To jest cytotoksyczność krzyżówka.
Definicja Choroba Von Gierkiego:
Co to jest Gierkiego (ch.spichrzania) - autosomalna, uwarunkowana genem recesywnym. Brak dominującego genu odpowiedzialnego za syntezę enzymu -galaktozo-6-fosfatazy, który rozkłada glikogen do glukozy cytotoksyczność co to jest.
Definicja Czynniki Abiotyczne:
Co to jest tak ustala się uwarunkowania środowiska nieorganicznego, które samodzielnie albo wspólnie z innymi czynnikami wywierają wpływ na ekosystemy będące na różnym poziomie organizacji. Do czynników cytotoksyczność słownik.

Czym jest Cytotoksyczność znaczenie w Słownik biologia C .

  • Dodano:
  • Autor: