Słownik delecje co to znaczy.
Definicja Delecje. Co znaczy Stopień ich szkodliwości zależy od tego, jak wielu i jak istotnych.

Czy przydatne?

Definicja Delecje

Definicja z ang. deletions, z niem. Deletionen.

Co to znaczy DELECJE: To są mutacje kierujące do straty materiału genetycznego. Stopień ich szkodliwości zależy od tego, jak wielu i jak istotnych genów zostanie pozbawiony dany osobnik. Jeżeli w konsekwencji mutacji fragment chromosomu pozostanie bez centromeru (fragment acentryczny), to komórka straci ten fragment., Tomasz Pater

Definicja Determinacja Płci:
Co to jest jest procesem występującym u wszystkich organizmów u których występują różne płci. Rodzaj płci, jaką dany organizm wykształci, jest zależny od sygnału wywoławczego, jaki może być: Środowisko rozwoju delecje.
Definicja Depolaryzacja:
Co to jest obniżenie elektroujemnego potencjału elektrycznego błony komórkowej wywołane wejściem jonów sodu albo wapnia do cytoplazmy komórki. Prowadzi do pobudzenia komórki nerwowej albo mięśniowej.Treść hasła delecje.
Definicja Defosforylacja:
Co to jest procesem odwrotnym do fosforylacji, polegającym na odszczepieniu reszty fosforanowej od cząsetczki białka (a w ogólności każdego innego związku organicznego). Enzymami odpowiedzialnymi za ten delecje.
Definicja Denga:
Co to jest potencjalnie śmiertelna wirusowa dolegliwość odzwierzęca występująca u ludzi i nie wszystkich małp. Ma cechy gorączki krwotocznej. Przejawia się, w okolicy gorączki, mocnymi bólami i sztywnością delecje.

Czym jest Delecje znaczenie w Słownik biologia D .

  • Dodano:
  • Autor: