Słownik delecje co to znaczy.
Definicja Delecje. Co znaczy Stopień ich szkodliwości zależy od tego, jak wielu i jak istotnych.

Czy przydatne?

Definicja Delecje

Definicja z ang. deletions, z niem. Deletionen.

Co to znaczy DELECJE: To są mutacje kierujące do straty materiału genetycznego. Stopień ich szkodliwości zależy od tego, jak wielu i jak istotnych genów zostanie pozbawiony dany osobnik. Jeżeli w konsekwencji mutacji fragment chromosomu pozostanie bez centromeru (fragment acentryczny), to komórka straci ten fragment., Tomasz Pater

Definicja Detrytofagi:
Co to jest detrytofagi, detrytusofagi) - organizmy odżywające się detrytusem, tzn. mieszaniną częściowo rozłożonych szczątków roślinnych i zwierzęcych, ich odchodów i rozkładających tę materię bakterii delecje.
Definicja Diugoń (Dugong Dugon):
Co to jest dugon) - jedyny przedstawiciel rodziny diugoni. Długość ciała do 3 m, ciężar do 170 kg. Ciało krępe, masywne, pysk tępo skończony, w przedniej części żuchwy i szczęki górnej tarcze rogowe delecje.
Definicja Diploid:
Co to jest Diploid to komórka zawierająca po dwa chromosomy danego typu. Ta sama wiadomość jest przechowywana w dwóch miejscach, co ma znaczenie np. przy mutacjach. Typ 2n .Treść hasła pochodzi z Wikipedi delecje.
Definicja Destruent:
Co to jest destruenci to ekipa organizmów w biocenozie rozkładająca martwą materię organiczną: opadłe liście, uschłe trawy, martwe zwierzęta, resztki drzew, kał. Dzięki działalności destruentów cała energia delecje.

Czym jest Delecje znaczenie w Słownik biologia D .

  • Dodano:
  • Autor: