Słownik diplont co to znaczy.
Definicja Diplont. Co znaczy przemianie faz jądrowych nie towarzyszy przemiana pokoleń. W trakcie.

Czy przydatne?

Definicja Diplont

Definicja z ang. Diplont, z niem. Diplont.

Co to znaczy DIPLONT: Diplont (diplobiont) - organizm diploidalny, u którego w przemianie faz jądrowych nie towarzyszy przemiana pokoleń. W trakcie mejozy powstają gamety, które są jedynymi komórkami reprezentującymi fazę haploidalną. Przedstawicielami diplontów są zwierzęta wielokomórkowe, rzadzko rośliny.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Destruent:
Co to jest destruenci to ekipa organizmów w biocenozie rozkładająca martwą materię organiczną: opadłe liście, uschłe trawy, martwe zwierzęta, resztki drzew, kał. Dzięki działalności destruentów cała energia diplont co to jest.
Definicja Dyzenteria:
Co to jest łaciny z gr., czerwonka) to ostra dolegliwość zakaźna spowodowana poprzez bakterie; symptomem jej są uporczywe, krwawo-śluzowe biegunki i obecność krwi w stolcu i gorączka. Bakterie przenoszone są z diplont definicja.
Definicja Determinacja Płci:
Co to jest jest procesem występującym u wszystkich organizmów u których występują różne płci. Rodzaj płci, jaką dany organizm wykształci, jest zależny od sygnału wywoławczego, jaki może być: Środowisko rozwoju diplont co znaczy.
Definicja Detrytofagi:
Co to jest detrytofagi, detrytusofagi) - organizmy odżywające się detrytusem, tzn. mieszaniną częściowo rozłożonych szczątków roślinnych i zwierzęcych, ich odchodów i rozkładających tę materię bakterii diplont słownik.

Czym jest Diplont znaczenie w Słownik biologia D .

  • Dodano:
  • Autor: