Słownik encefalizacja co to znaczy.
Definicja Encefalizacja. Co znaczy kierujący do koncentracji komórek nerwowych (neuron) w przedniej.

Czy przydatne?

Definicja Encefalizacja

Definicja z ang. Encefalizacja, z niem. Encefalizacja.

Co to znaczy ENCEFALIZACJA: Encefalizacja, cerebralizacja, ewolucyjny mechanizm kierujący do koncentracji komórek nerwowych (neuron) w przedniej części ciała zwierzęcia, związany z wykształceniem się głowy i powstaniem mózgu.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Ebola:
Co to jest Ebola - spowodowana jest poprzez wirus Ebola. To jest jedna z najgroźniejszych chorób zakaźnych. Przewarzająca część przypadków kończy się śmiercią z wykrwawienia. Naturalnym rezerwuarem są ENCEFALIZACJA.
Definicja Endoderma:
Co to jest Endoderma w botanice to tkanka śródskórna, w najwyższym stopniu wewnętrzna warstwa kory pierwotnej ENCEFALIZACJA.
Definicja Elajosom:
Co to jest warstwa tłuszczu bogata w białko występująca na powierzchni nasion roślin z rodz. fiołkowatych. Elajosomy są zjadane poprzez mrówki, dzięki czemu nasiona są transportowane i rozprzestrzeniane dalej ENCEFALIZACJA.
Definicja Epistaza:
Co to jest pokoleniu F2 w krzyżówkach dwugenowych zmieniają się, jeżeli rozpatrywane w nich geny biorą udział w takich samych szlakach metabolicznych. Zaobserwowano kilka różnych odstępstw od relacji 9:3:3:1 w ENCEFALIZACJA.

Czym jest Encefalizacja znaczenie w Słownik biologia E .

  • Dodano:
  • Autor: