Słownik encefalizacja co to znaczy.
Definicja Encefalizacja. Co znaczy kierujący do koncentracji komórek nerwowych (neuron) w przedniej.

Czy przydatne?

Definicja Encefalizacja

Definicja z ang. Encefalizacja, z niem. Encefalizacja.

Co to znaczy ENCEFALIZACJA: Encefalizacja, cerebralizacja, ewolucyjny mechanizm kierujący do koncentracji komórek nerwowych (neuron) w przedniej części ciała zwierzęcia, związany z wykształceniem się głowy i powstaniem mózgu.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Endoderma:
Co to jest Endoderma w botanice to tkanka śródskórna, w najwyższym stopniu wewnętrzna warstwa kory pierwotnej encefalizacja co znaczy.
Definicja Epifity:
Co to jest organizmy żyjące na drzewach, krzewach albo bylinach, nie będące ich pasożytami (są roślinami samożywnymi). Składniki pokarmowe czerpią z rozkładających się tkanek roślinnych. Występują w Polsce encefalizacja krzyżówka.
Definicja Epistaza:
Co to jest pokoleniu F2 w krzyżówkach dwugenowych zmieniają się, jeżeli rozpatrywane w nich geny biorą udział w takich samych szlakach metabolicznych. Zaobserwowano kilka różnych odstępstw od relacji 9:3:3:1 w encefalizacja co to jest.
Definicja Erg (Pustynia):
Co to jest piaszczysta w północnej części Afryki z masami lotnego piasku, na której znajdują się piaszczyste wydmy, albo tak zwany piaskami zamarłymi (pokrytymi skorupą solną albo wapienną). Występuje między encefalizacja słownik.

Czym jest Encefalizacja znaczenie w Słownik biologia E .

  • Dodano:
  • Autor: