Słownik encefalizacja co to znaczy.
Definicja Encefalizacja. Co znaczy kierujący do koncentracji komórek nerwowych (neuron) w przedniej.

Czy przydatne?

Definicja Encefalizacja

Definicja z ang. Encefalizacja, z niem. Encefalizacja.

Co to znaczy ENCEFALIZACJA: Encefalizacja, cerebralizacja, ewolucyjny mechanizm kierujący do koncentracji komórek nerwowych (neuron) w przedniej części ciała zwierzęcia, związany z wykształceniem się głowy i powstaniem mózgu.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Eozyna:
Co to jest barwnik o charakterze kwasowym wykorzystywany do wybarwiania zasadowych (acidofilnych) cząstek struktur komórek, na przykład cytoplazmy. Podobnie, jak inne barwniki z gatunku ftalein, eozyna zawiera encefalizacja.
Definicja Elajosom:
Co to jest warstwa tłuszczu bogata w białko występująca na powierzchni nasion roślin z rodz. fiołkowatych. Elajosomy są zjadane poprzez mrówki, dzięki czemu nasiona są transportowane i rozprzestrzeniane dalej encefalizacja.
Definicja Epifity:
Co to jest organizmy żyjące na drzewach, krzewach albo bylinach, nie będące ich pasożytami (są roślinami samożywnymi). Składniki pokarmowe czerpią z rozkładających się tkanek roślinnych. Występują w Polsce encefalizacja.
Definicja Erg (Pustynia):
Co to jest piaszczysta w północnej części Afryki z masami lotnego piasku, na której znajdują się piaszczyste wydmy, albo tak zwany piaskami zamarłymi (pokrytymi skorupą solną albo wapienną). Występuje między encefalizacja.

Czym jest Encefalizacja znaczenie w Słownik biologia E .

  • Dodano:
  • Autor: