Słownik fagocyt co to znaczy.
Definicja Fagocyt. Co znaczy do fagocytozy. W sensie bardziej ścisłym to są komórki.

Czy przydatne?

Definicja Fagocyt

Definicja z ang. Phagocyte, z niem. Phagozyten.

Co to znaczy FAGOCYT: Fagocytem (komórką żerną) tytułujemy każdą komórkę zdolną do fagocytozy. W sensie bardziej ścisłym to są komórki wyspecjalizowane, których zadaniem jest fagocytowanie pobranego materiału. W immunologii za fagocyty uważane jest makrofagi i neutrofile, w mniejszym stopniu monocyty.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Filogenia:
Co to jest porządku wzrastającej dywergencji daje drzewo filogenetyczne oddające historie ewolucyjną. Gatunki wewnątrz ekipy ewolucyjnej porównywane są z pokrewnymi gatunkami z poza ekipy w celu ustalenia fagocyt.
Definicja Fenylopropanolamina, PPA:
Co to jest PPA - narkotyk z rodz. fenetylamin stosowany jako lek na bronchit. Skutkiem ubocznym wielu fenetylamin jest pomniejszenie apetytu. Ta cecha fenylopropanolaminy została także wykorzystana - w fagocyt.
Definicja Frygana:
Co to jest roślinna występująca we wschodniej części strefy śródziemnomorskiej (Grecja, Albania). Tworzą ją twardolistne, kolczaste krzewy - charakterystyczne jest zrzucanie poprzez nie liści w okresie suszy, w fagocyt.
Definicja Fizjologia Roślin:
Co to jest Fizjologia roślin, edukacja zajmująca się procesami życiowymi roślin takimi jak: przyrost, odżywianie, oddychanie i inne. Jest jedną z gałęzi botaniki.Treść hasła pochodzi z Wikipedi fagocyt.

Czym jest Fagocyt znaczenie w Słownik biologia F .

  • Dodano:
  • Autor: