Słownik fentermina co to znaczy.
Definicja Fentermina. Co znaczy dimetylofenetylamina. Substancja narkotyczna z rodz. fenetylamin.

Czy przydatne?

Definicja Fentermina

Definicja z ang. phentermine, z niem. Phentermin.

Co to znaczy FENTERMINA: Fentermina (z angielskiego: Phentermine) α,α-dimetylofenetylamina. Substancja narkotyczna z rodz. fenetylamin sprzedawana jako lek odchudzający pod handlową nazwą Adipex. Obecnie w wielu państwach wpisana na listę nielegalnych substancji odurzających. Wykreślona ze spisu leków z racji na działania uboczne, podobne do tych, po amfetaminie. Tabletki odchudzające z filmu Reqiuem dla snu Darrena Aronofsky'ego zawierały fenterminę.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Fragmentacja Plechy:
Co to jest to sposób rozmnażania bezpłciowego, gdzie z oderwanego fragmentu plechy powstaje nowy organizm; występuje u nie wszystkich roślin, grzybów i porostów.Treść hasła pochodzi z Wikipedi fentermina.
Definicja Filogenia:
Co to jest porządku wzrastającej dywergencji daje drzewo filogenetyczne oddające historie ewolucyjną. Gatunki wewnątrz ekipy ewolucyjnej porównywane są z pokrewnymi gatunkami z poza ekipy w celu ustalenia fentermina.
Definicja Fitosocjologia:
Co to jest fitocynetyka dział botaniki. Dyscyplina botaniczna, mająca za element badanie występujących w naturze (również na stanowiskach zaburzonych albo powstałych poprzez człowieka) zbiorowisk roślinnych fentermina.
Definicja Fasola:
Co to jest Fasola zwyczajna (Phaseolus vulgaris) - gatunek roślin jednorocznych należący do rodziny bobowatych. Pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej fentermina.

Czym jest Fentermina znaczenie w Słownik biologia F .

  • Dodano:
  • Autor: