Słownik fentermina co to znaczy.
Definicja Fentermina. Co znaczy dimetylofenetylamina. Substancja narkotyczna z rodz. fenetylamin.

Czy przydatne?

Definicja Fentermina

Definicja z ang. phentermine, z niem. Phentermin.

Co to znaczy FENTERMINA: Fentermina (z angielskiego: Phentermine) α,α-dimetylofenetylamina. Substancja narkotyczna z rodz. fenetylamin sprzedawana jako lek odchudzający pod handlową nazwą Adipex. Obecnie w wielu państwach wpisana na listę nielegalnych substancji odurzających. Wykreślona ze spisu leków z racji na działania uboczne, podobne do tych, po amfetaminie. Tabletki odchudzające z filmu Reqiuem dla snu Darrena Aronofsky'ego zawierały fenterminę.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Fermentacja Mlekowa:
Co to jest Rola różnych grup bakterii mlekowych w przetwórstwie żywności Właściwą fermentację mlekową powodują bakterie mlekowe zaliczane do rodzajów fentermina.
Definicja Fasola:
Co to jest Fasola zwyczajna (Phaseolus vulgaris) - gatunek roślin jednorocznych należący do rodziny bobowatych. Pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej fentermina.
Definicja Fermentacja Cytrynowa:
Co to jest cytrynowa to sposób otrzymywania kwasu cytrynowego z glukozy z wykorzystaniem odpowiednich pleśni. Równanie sumaryczne fermentacji cytrynowej 3C6H12O6 + 9O2 + pleśnie Aspergillus niger ⇒ 2C6H8O7 fentermina.
Definicja Fitosocjologia:
Co to jest fitocynetyka dział botaniki. Dyscyplina botaniczna, mająca za element badanie występujących w naturze (również na stanowiskach zaburzonych albo powstałych poprzez człowieka) zbiorowisk roślinnych fentermina.

Czym jest Fentermina znaczenie w Słownik biologia F .

  • Dodano:
  • Autor: