Słownik fitogeografia co to znaczy.
Definicja Fitogeografia. Co znaczy botaniki zajmujący się badaniem rozmieszczenia roślin na kuli.

Czy przydatne?

Definicja Fitogeografia

Definicja z ang. phytogeography, z niem. Phytogeographie.

Co to znaczy FITOGEOGRAFIA: Fitogeografia (geografia roślin) - dział biogeografii i botaniki zajmujący się badaniem rozmieszczenia roślin na kuli ziemskiej i jego powodami.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Fenylopropanolamina, PPA:
Co to jest PPA - narkotyk z rodz. fenetylamin stosowany jako lek na bronchit. Skutkiem ubocznym wielu fenetylamin jest pomniejszenie apetytu. Ta cecha fenylopropanolaminy została także wykorzystana - w FITOGEOGRAFIA.
Definicja Fimbrie:
Co to jest struktury komórkowe. Nie wszystkie bakterie posiadają ich setki.Występują raczej u bakterii z rodzaju Enterobacteriaceae. Ich kluczową funkcją jest ułatwianie przylegania bakterii do innej komórki FITOGEOGRAFIA.
Definicja Fagocyt:
Co to jest żerną) tytułujemy każdą komórkę zdolną do fagocytozy. W sensie bardziej ścisłym to są komórki wyspecjalizowane, których zadaniem jest fagocytowanie pobranego materiału. W immunologii za fagocyty FITOGEOGRAFIA.
Definicja Frygana:
Co to jest roślinna występująca we wschodniej części strefy śródziemnomorskiej (Grecja, Albania). Tworzą ją twardolistne, kolczaste krzewy - charakterystyczne jest zrzucanie poprzez nie liści w okresie suszy, w FITOGEOGRAFIA.

Czym jest Fitogeografia znaczenie w Słownik biologia F .

  • Dodano:
  • Autor: