Słownik frygana co to znaczy.
Definicja Frygana. Co znaczy części strefy śródziemnomorskiej (Grecja, Albania). Tworzą ją.

Czy przydatne?

Definicja Frygana

Definicja z ang. Fryga, z niem. Fryga.

Co to znaczy FRYGANA: Frygana - formacja roślinna występująca we wschodniej części strefy śródziemnomorskiej (Grecja, Albania). Tworzą ją twardolistne, kolczaste krzewy - charakterystyczne jest zrzucanie poprzez nie liści w okresie suszy, w runie przeważają krzewinki i sucholubne rośliny zielne.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Fenylopropanolamina, PPA:
Co to jest PPA - narkotyk z rodz. fenetylamin stosowany jako lek na bronchit. Skutkiem ubocznym wielu fenetylamin jest pomniejszenie apetytu. Ta cecha fenylopropanolaminy została także wykorzystana - w frygana.
Definicja Fermentacja Propionowa:
Co to jest Fermentacja propionowa - fermentacja spowodowana poprzez bakterie propionowe. Charakterystyka bakterii propionowych frygana.
Definicja Fitopatologia:
Co to jest phyton - roślina, pathos - dolegliwość, logos - edukacja) - edukacja o chorobach roślin, wpływie czynników chorobotwórczych na organizmy roślinne i opracowywaniem metod ich zwalczania. Wraz z frygana.
Definicja Filogenia:
Co to jest porządku wzrastającej dywergencji daje drzewo filogenetyczne oddające historie ewolucyjną. Gatunki wewnątrz ekipy ewolucyjnej porównywane są z pokrewnymi gatunkami z poza ekipy w celu ustalenia frygana.

Czym jest Frygana znaczenie w Słownik biologia F .

  • Dodano:
  • Autor: