Słownik frygana co to znaczy.
Definicja Frygana. Co znaczy części strefy śródziemnomorskiej (Grecja, Albania). Tworzą ją.

Czy przydatne?

Definicja Frygana

Definicja z ang. Fryga, z niem. Fryga.

Co to znaczy FRYGANA: Frygana - formacja roślinna występująca we wschodniej części strefy śródziemnomorskiej (Grecja, Albania). Tworzą ją twardolistne, kolczaste krzewy - charakterystyczne jest zrzucanie poprzez nie liści w okresie suszy, w runie przeważają krzewinki i sucholubne rośliny zielne.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Fototropizm:
Co to jest biologii znaczy ruch (tropizm) organizmu odpowiadając na światło (heliotropizm odpowiadając na światło słoneczne). Liście i inne części rośliny potrzebujące światła do fotosyntezy kierują się w frygana.
Definicja Fitogeografia:
Co to jest Fitogeografia (geografia roślin) - dział biogeografii i botaniki zajmujący się badaniem rozmieszczenia roślin na kuli ziemskiej i jego powodami.Treść hasła pochodzi z Wikipedi frygana.
Definicja Fermentacja:
Co to jest beztlenowy (zwykle) mechanizm chemiczny, opierający na enzymatycznym rozpadzie cukrów. Do przebiegu fermentacji niezbędne są drobnoustroje albo wytworzone poprzez nie enzymy. Do głownych rodzajów frygana.
Definicja Fenylopropanolamina, PPA:
Co to jest PPA - narkotyk z rodz. fenetylamin stosowany jako lek na bronchit. Skutkiem ubocznym wielu fenetylamin jest pomniejszenie apetytu. Ta cecha fenylopropanolaminy została także wykorzystana - w frygana.

Czym jest Frygana znaczenie w Słownik biologia F .

  • Dodano:
  • Autor: