Słownik frygana co to znaczy.
Definicja Frygana. Co znaczy części strefy śródziemnomorskiej (Grecja, Albania). Tworzą ją.

Czy przydatne?

Definicja Frygana

Definicja z ang. Fryga, z niem. Fryga.

Co to znaczy FRYGANA: Frygana - formacja roślinna występująca we wschodniej części strefy śródziemnomorskiej (Grecja, Albania). Tworzą ją twardolistne, kolczaste krzewy - charakterystyczne jest zrzucanie poprzez nie liści w okresie suszy, w runie przeważają krzewinki i sucholubne rośliny zielne.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Fermentacja:
Co to jest beztlenowy (zwykle) mechanizm chemiczny, opierający na enzymatycznym rozpadzie cukrów. Do przebiegu fermentacji niezbędne są drobnoustroje albo wytworzone poprzez nie enzymy. Do głownych rodzajów FRYGANA.
Definicja Fentermina:
Co to jest angielskiego: Phentermine) α,α-dimetylofenetylamina. Substancja narkotyczna z rodz. fenetylamin sprzedawana jako lek odchudzający pod handlową nazwą Adipex. Obecnie w wielu państwach wpisana na listę FRYGANA.
Definicja Flora Tatr:
Co to jest 1300 gatunków roślin naczyniowych, z czego w Tatrzańskim Parku Narodowym ok. 1000. Charakterystyczną grupę stanowią rośliny wysokogórskie - dla 200 z nich Tatry są jedynym obszarem występowania (w FRYGANA.
Definicja Fermentacja masłowa:
Co to jest Fermentacja masłowa - fermentacja spowodowana poprzez bakterie masłowe. Równanie sumaryczne fermentacji masłowej C6H12O6 + bakterie masłowe CH3CH2CH2COOH + 2CO2 + 2H2 + około 15 kcal/mol (63 kJ/mol FRYGANA.

Czym jest Frygana znaczenie w Słownik biologia F .

  • Dodano:
  • Autor: