Słownik grono co to znaczy.
Definicja Grono. Co znaczy złożona jest z osi głównej, od której odchodzą osie boczne, które tworzą.

Czy przydatne?

Definicja Grono

Definicja z ang. Bunch, z niem. Gruppe.

Co to znaczy GRONO: Grono - jeden z rodzajów kwiatostanów. Ten typ kwiatostanu złożona jest z osi głównej, od której odchodzą osie boczne, które tworzą kwiaty szypułkowe. Odpowiednikiem grona jest kwiatostan konwalii. Kolokwialnie mianem grona nazywa się także kiść winogron.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Główne Założenia Teorii Lamarcka:
Co to jest zmiany organizmów żywych w czasie ich rozwoju osobniczego wynikają z przyczyn i warunków wewnętrznych, a więc oddziaływania tak zwany FLUIDÓW (siły życiowej) i z warunków zewnętrznych w jakich grono.
Definicja Gruźlica:
Co to jest Gruźlica to dolegliwość zakaźna ludzi i zwierząt (w pierwszej kolejności bydła), spowodowana poprzez kilka gatunków mikobakterii grono.
Definicja Gorączka Q:
Co to jest Gorączka Q (z łaciny Pneumorickettsiosis) - jest zakaźną i zaraźliwą chorobą owiec i bydła. Cechuje się przeważnie przebiegiem bezobjawowym. Powodują go riketsje należące do rodzaju Coxiella grono.
Definicja Geotropizm (Grawitropizm):
Co to jest grawitropizm) – tropizm spowodowany działaniem na rośliny grawitacji ziemskiej. Fundamentalnym jego efektem jest zarządzanie wzrostu większości nadziemnych części roślin (łodygi, pnie) w górę, a grono.

Czym jest Grono znaczenie w Słownik biologia G .

  • Dodano:
  • Autor: