Słownik guttacja co to znaczy.
Definicja Guttacja. Co znaczy zdarzenie wydzielania kropel wody poprzez szparki wodne liści wskutek.

Czy przydatne?

Definicja Guttacja

Definicja z ang. Guttacja, z niem. Guttacja.

Co to znaczy GUTTACJA: Guttacja (z łaciny gutta - kropla), "płacz roślin" - zdarzenie wydzielania kropel wody poprzez szparki wodne liści wskutek parcia korzeniowego, występujące w szczególności u młodych roślin.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Geotropizm (Grawitropizm):
Co to jest grawitropizm) – tropizm spowodowany działaniem na rośliny grawitacji ziemskiej. Fundamentalnym jego efektem jest zarządzanie wzrostu większości nadziemnych części roślin (łodygi, pnie) w górę, a guttacja co znaczy.
Definicja Geobotanika:
Co to jest Geobotanika - dział botaniki zajmujący się wzajemnymi stosunkami pomiędzy roślinami i środowiskiem geograficznym.Treść hasła pochodzi z Wikipedi guttacja krzyżówka.
Definicja Genomy U Roślin:
Co to jest a więc haploidalny zespół chromosomów jądra komórkowego, zawierający określony zespół czynników dziedzicznych — genów; charakterystyczny dla gamet większości organizmów (organizmy diploidalne guttacja co to jest.
Definicja Gruźlica:
Co to jest Gruźlica to dolegliwość zakaźna ludzi i zwierząt (w pierwszej kolejności bydła), spowodowana poprzez kilka gatunków mikobakterii guttacja słownik.

Czym jest Guttacja znaczenie w Słownik biologia G .

  • Dodano:
  • Autor: