Słownik iccosom co to znaczy.
Definicja Iccosom. Co znaczy charakterstyczne struktury, występujące na powierzchni komórek.

Czy przydatne?

Definicja Iccosom

Definicja z ang. Iccosom, z niem. Iccosom.

Co to znaczy ICCOSOM: Iccosomy (z angielskiego: immune complex coated bodies) to charakterstyczne struktury, występujące na powierzchni komórek dendrytycznych grudki, stanowiące kompleksy immunologiczne zawierające natywny antygen. Iccosomy są "przedstawiane" limfocytom B, które natomiast mogą je pochłaniać i prezentować na powierzchni z udziałem białek głównego układu zgodności tkankowej limfocytom Th, dzięki czemu uzyskają pomoc i przekształcą się w komórki plazmatyczne. Iccosomy mogą poprzez dłuższy czas utrzymywać się na komórkach dendrytycznych, co sugeruje ich udział w utrzymaniu się pamięci immunologicznej.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Introgresja:
Co to jest mechanizm włączenia gnomów z puli genomowej jednego gatunku do puli genomowej gatunku drugiego, zachodzący w rezultacie krzyżowania się gatunków. Może ona zachodzić przy zetknięciu się populacji iccosom co to jest.
Definicja Inwersje:
Co to jest inwersji część chromosomu ulega odwróceniu o 180º i wymienia się biegunowość tego fragmentu. Inwersje perycentryczne obejmują swoim zasięgiem centromer, inwersje paracentryczne dotyczą jedynie ramion iccosom definicja.

Czym jest Iccosom znaczenie w Słownik biologia I .

  • Dodano:
  • Autor: