Słownik jednopienność co to znaczy.
Definicja Jednopienność. Co znaczy rozrodczych (gametangii), a więc obydwu rodzajów kwiatów.

Czy przydatne?

Definicja Jednopienność

Definicja z ang. Monoecy, z niem. Monoecy.

Co to znaczy JEDNOPIENNOŚĆ: Jednopienność - występowanie męskich i kobiecych narządów rozrodczych (gametangii), a więc obydwu rodzajów kwiatów jednopłciowych, u tego samego osobnika, na przykład u nie wszystkich mszaków i u kukurydzy.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Jagoda Pozorna:
Co to jest Jagoda pozorna - owoc zbudowany z mięsistego, jadalnego dna kwiatowego, na którym rozmieszczone są liczne, niewielkie suche nasiona - niełupki.Treść hasła pochodzi z Wikipedi jednopienność co znaczy.
Definicja Jagoda:
Co to jest mięsisty zawierający wewnątrz nasiona. Odpowiednikiem jagody może być owoc winorośli. Jagoda to termin botaniczny oznaczający owoc o mięsistej, niepękającej owocni, zawierającej w sobie kilka nasion jednopienność krzyżówka.
Definicja Jądro Komórkowe:
Co to jest organellum znajdujące się w każdej komórce eukariotycznej (wyjątek to komórki tracące jądro w procesie dojrzewania, na przykład erytrocyty ssaków). Rolą jądra komórkowego jest przechowywanie jednopienność co to jest.
Definicja Jąderko:
Co to jest ultraelement jądra komórkowego odpowiedzialny za syntezę RNA, raczej rRNA, i białek rybosomalnych. Pod względem budowy stanowi zagęszczenie chromatyn. W czasie podziału komórkowego jąderko zanika jednopienność słownik.

Czym jest Jednopienność znaczenie w Słownik biologia J .

  • Dodano:
  • Autor: