Słownik kewir co to znaczy.
Definicja Kewir. Co znaczy pustynia ta regularnie jest zasolona , bywa iż jest dnem okresowego.

Czy przydatne?

Definicja Kewir

Definicja z ang. Kewir, z niem. Kewir.

Co to znaczy KEWIR: Kewir to rodzaj pustyni azjatyckiej zbudowanej z iłów, pustynia ta regularnie jest zasolona , bywa iż jest dnem okresowego jeziora. Kewir w Iranie zwany jest takyrem, w Amercye Północnej playa a na Saharze sabkha.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Kłos:
Co to jest Kłos - rodzaj kwiatostanu, gdzie na osadce siedzą bezszypułkowe kwiaty (kłos prosty albo pojedynczy) albo kłoski (kłos złożony).Treść hasła pochodzi z Wikipedi kewir.
Definicja Kserofity:
Co to jest Kserofity - rośliny przystosowane (fizjologicznie i anatomicznie) do życia w suchych miejscach takich jak step, pustynia, półpustynia, wydmy, piaski. Dzieli się je na kewir.
Definicja Komórka Prezentująca Antygen APC:
Co to jest prezentujące antygen (z angielskiego: antigen presenting cell - APC) to takie komórki, na których powierzchni znajdują się cząsteczki białek MHC klasy II. Odznacza się dwa fundamentalne typy APC kewir.
Definicja Kompleksy Poliploidalne:
Co to jest spokrewnionych gatunków (na przykład trawy czy magnolie) mogą krzyżować się w różnych kombinacjach i tworzyć sporo gatunków poliploidalnych. Dalsza hybrydyzacja prowadzi do powstawania następnych kewir.

Czym jest Kewir znaczenie w Słownik biologia K .

  • Dodano:
  • Autor: