Słownik kewir co to znaczy.
Definicja Kewir. Co znaczy pustynia ta regularnie jest zasolona , bywa iż jest dnem okresowego.

Czy przydatne?

Definicja Kewir

Definicja z ang. Kewir, z niem. Kewir.

Co to znaczy KEWIR: Kewir to rodzaj pustyni azjatyckiej zbudowanej z iłów, pustynia ta regularnie jest zasolona , bywa iż jest dnem okresowego jeziora. Kewir w Iranie zwany jest takyrem, w Amercye Północnej playa a na Saharze sabkha.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Kserofity:
Co to jest Kserofity - rośliny przystosowane (fizjologicznie i anatomicznie) do życia w suchych miejscach takich jak step, pustynia, półpustynia, wydmy, piaski. Dzieli się je na KEWIR.
Definicja Kanał błonowy:
Co to jest białko transbłonowe, zazwyczaj o strukturze α-helisy bądź β-beczułki, uczestniczące w dyfuzji wspomaganej. W swojej struturze posiada jonoselektywny hydrofilowy por umożliwiający w miarę swobodny KEWIR.
Definicja Komórka NK:
Co to jest angielskiego: Natural Killer - naturalni zabójcy) — kluczowa ekipa komórek układu odpornościowego odpowiedzialna za zdarzenie naturalnej cytotoksyczności. Zostały odkryte w latach 70. u osób zdrowych KEWIR.
Definicja Kopra:
Co to jest miąższ (bielmo) orzechów palmy kokosowej (kokosowca). Zawiera on ok. 70% tłuszczu, jest użytkowany do wyrobu oleju kokosowego, oczyszczony i rozdrobniony (wiórki) stosowany jest w przemyśle KEWIR.

Czym jest Kewir znaczenie w Słownik biologia K .

  • Dodano:
  • Autor: