Słownik klasa co to znaczy.
Definicja Klasa. Co znaczy roślin odpowiadająca rangą gromadzie (classis) w systematyce zwierząt.

Czy przydatne?

Definicja Klasa

Definicja z ang. Grade, z niem. Klasse.

Co to znaczy KLASA: Klasa (classis) - kategoria systematyczna w systematyce roślin odpowiadająca rangą gromadzie (classis) w systematyce zwierząt

Definicja Kariotypy:
Co to jest liczbę i kształt (morfologię) chromosomów. Organizmy diploidalne mają 2n chromosomów, a n to liczba haploidalna, występująca w gametach. Autosomy to takie same chromosomy niezależne od płci, z kolei klasa co znaczy.
Definicja Konidia (Konidium):
Co to jest kuliste zarodniki licznych grzybów, raczej workowców i grzybów niedoskonałych, stanowiące organ rozmnażania bezpłciowego. Powstają na szczycie strzępki poprzez pączkowanie i następne odcinanie się klasa krzyżówka.
Definicja Kewir:
Co to jest pustyni azjatyckiej zbudowanej z iłów, pustynia ta regularnie jest zasolona , bywa iż jest dnem okresowego jeziora. Kewir w Iranie zwany jest takyrem, w Amercye Północnej playa a na Saharze sabkha klasa co to jest.
Definicja Korona Drzewa:
Co to jest właściwością charakterystyczną każdej rośliny drzewiastej to jest, iż na pewnej wysokości nad ziemią pień przekształca się w zespół konarów, gałęzi, pędów i liści, który tytułujemy koroną. Już u klasa słownik.

Czym jest Klasa znaczenie w Słownik biologia K .

  • Dodano:
  • Autor: