Słownik komórka co to znaczy.
Definicja Komórka. Co znaczy zdolna do przeprowadzania wszystkich fundamentalnych mechanizmów.

Czy przydatne?

Definicja Komórka

Definicja z ang. Cell, z niem. Zelle.

Co to znaczy KOMÓRKA: Komórka - najmniejsza autonomiczna jednostka żywej materii zdolna do przeprowadzania wszystkich fundamentalnych mechanizmów życiowych: przemiany materii, wzrostu i rozmnażania. To jest przestrzeń otoczona białkowo-lipidową błoną komórkową. Wewnątrz tej przestrzeni znajduje się tak zwany protoplazma i szereg wewnętrznych organelli pełniących rozmaite funkcje życiowe komórki. Sporo organelli jest otoczone swoimi błonami lipidowymi oddzielającymi je od cytoplazmy.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Kompleksy Poliploidalne:
Co to jest spokrewnionych gatunków (na przykład trawy czy magnolie) mogą krzyżować się w różnych kombinacjach i tworzyć sporo gatunków poliploidalnych. Dalsza hybrydyzacja prowadzi do powstawania następnych komórka.
Definicja Komórka K:
Co to jest tytułujemy te komórki, które są zdolne do zapoczątkowania reakcji ADCC względem określonej komórki docelowej opłaszczonej przeciwciałami. Przez wzgląd na tym do ekipy komórek K tradycyjnie zalicza komórka.
Definicja Kora:
Co to jest Kora (w botanice komórka.
Definicja Kolba (Botanika):
Co to jest Kolba - w botanice określeniem tym nazywa się kłos o silnie zgrubiałej osadce (na przykład kolba kukurydzy).Treść hasła pochodzi z Wikipedi komórka.

Czym jest Komórka znaczenie w Słownik biologia K .

  • Dodano:
  • Autor: