Słownik kserofity co to znaczy.
Definicja Kserofity. Co znaczy anatomicznie) do życia w suchych miejscach takich jak step, pustynia.

Czy przydatne?

Definicja Kserofity

Definicja z ang. xerophyte, z niem. xerophyte.

Co to znaczy KSEROFITY: Kserofity - rośliny przystosowane (fizjologicznie i anatomicznie) do życia w suchych miejscach takich jak step, pustynia, półpustynia, wydmy, piaski. Dzieli się je na

Definicja Koncepcja doboru naturalnego:
Co to jest Darwina (przeżywanie najlepiej przystosowanego) to kluczowy czynnik ewolucji, to różnica w przeżywalności i umiejętności do wydalania płodnego potomstwa pomiędzy organizmami różniącymi się jakimiś KSEROFITY.
Definicja Kompleksy poliploidalne:
Co to jest spokrewnionych gatunków (na przykład trawy czy magnolie) mogą krzyżować się w różnych kombinacjach i tworzyć sporo gatunków poliploidalnych. Dalsza hybrydyzacja prowadzi do powstawania następnych KSEROFITY.
Definicja Komórki NC:
Co to jest angielskiego: Natural Cytotoxic cells — komórki naturalnie cytotoksyczne) są hipotetycznymi, niezidentyfikowanymi i być może nieistniejącymi komórkami, którym przypisuje się cytotoksyczność naturalną KSEROFITY.
Definicja Kapok:
Co to jest łamiących się, nieprzędnych włókien nasiennych (w formie puchu) o długości do 35 mm, pozyskiwanych z różnych gatunków drzew z rodz. wełniakowatych, raczej z puchowca pięciopręcikowego (Ceiba KSEROFITY.

Czym jest Kserofity znaczenie w Słownik biologia K .

  • Dodano:
  • Autor: