Słownik leptospirozy co to znaczy.
Definicja Leptospirozy. Co znaczy poprzez krętki z rodz. Leptospira. Dla człowieka patogenny jest.

Czy przydatne?

Definicja Leptospirozy

Definicja z ang. leptospirosis, z niem. Leptospirose.

Co to znaczy LEPTOSPIROZY: Leptospirozy - ekipa chorób odzwierzęcych wywołanych poprzez krętki z rodz. Leptospira. Dla człowieka patogenny jest gatunek Leptospira interrogans. Obejmuje on szereg serotypów, które powodują dolegliwości o zbliżonym obrazie klinicznym

Definicja Lateks:
Co to jest roztwór kauczuku naturalnego (lateks naturalny) albo syntetycznego (l. syntetyczny) w substancji płynnej. Lateks naturalny jest pozyskiwany bezpośrednio z soku mlecznego roślin kauczukodajnych leptospirozy.
Definicja Lasostep:
Co to jest krajobrazu w umiarkowanych rejonach półkuli północnej, charakterystyczny dla obszaru przejściowego pomiędzy strefą leśną a stepową; roślinność leśna zajmuje siedliska wilgotniejsze, stepowa - suchsze leptospirozy.
Definicja Liścień:
Co to jest liść rośliny nasiennej. Liścień nie powstaje w pąku kwiatowym, lecz jeszcze w rozwijającym się zarodku. W nie wszystkich wypadkach liścienie są grube i pełnią funkcję organów spichrzowych - tak jest leptospirozy.
Definicja Las (Polskie Lasy):
Co to jest leśna) - kompleks roślinności swoistej dla danego regionu geograficznego, charakteryzujący się sporym udziałem drzew rosnących w zwarciu, wraz ze światem zwierzęcym i wieloma czynnikami przyrody leptospirozy.

Czym jest Leptospirozy znaczenie w Słownik biologia L .

  • Dodano:
  • Autor: