Słownik mimetyzm co to znaczy.
Definicja Mimetyzm. Co znaczy zwierząt kształtem, barwą, deseniem na powierzchni ciała do.

Czy przydatne?

Definicja Mimetyzm

Definicja z ang. Mimicry, z niem. Mimikry.

Co to znaczy MIMETYZM: Mimetyzm - upodabnianie się nie wszystkich gatunków zwierząt kształtem, barwą, deseniem na powierzchni ciała do otaczającego środowiska, stanowiące formę przystosowania się ochronnego tych gatunków, a również upodabnianie się roślin do otoczenia. w poezji - naśladowanie, skopiowanie rzeczywistości w dziele sztuki; naśladownictwoTreść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Mikrosporangia:
Co to jest Mikrosporangia to małe zarodnie na męskich liściach zarodnionośnych MIMETYZM.
Definicja Mikrokosmek:
Co to jest microvillus) - mikroskopijna, palczasta wypustka cytoplazmatyczna na powierzchni błony komórkowej, zwiększająca powierzchnię błony, a tym samym zwiększająca umiejętność wchłaniania substancji MIMETYZM.
Definicja Mechanizmy izolacji gatunków:
Co to jest zapobiegają krzyżowaniu się gatunków i zamianie materiału genetycznego (przepływu genów). To jest główny obowiązek specjacji, gdyż tylko wtedy populacje mogą się rozdzielić na gatunki, jeżeli MIMETYZM.
Definicja Mirra:
Co to jest żywica pozyskiwana z balsamowca mirra Commiphora abyssinica; dawniej służyła do balsamowania zwłok, jako pachnidło i kadzidło. Przez wzgląd na zawieraniem związków terpenowych jest gumą roślinną MIMETYZM.

Czym jest Mimetyzm znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: