Słownik mirra co to znaczy.
Definicja Mirra. Co znaczy Commiphora abyssinica; dawniej służyła do balsamowania zwłok, jako.

Czy przydatne?

Definicja Mirra

Definicja z ang. Myrrh, z niem. Myrrhe.

Co to znaczy MIRRA: Mirra - wonna żywica pozyskiwana z balsamowca mirra Commiphora abyssinica; dawniej służyła do balsamowania zwłok, jako pachnidło i kadzidło. Przez wzgląd na zawieraniem związków terpenowych jest gumą roślinną. Aktualnie stosowana w przemyśle kosmetycznym.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Mikrofibryle:
Co to jest strukturalne jednostki roślinnej ściany komórkowej, mające postać regularnych zespołów łańcuchów celulozowych. Nadają one ścianom komórkowym określone, uporządkowane struktury.Treść hasła pochodzi z MIRRA.
Definicja Manila, abaka:
Co to jest lekkie, lecz twarde i wytrzymałe włókno odporne na wodę morską i drobnoustroje, produkowane z pochew liściowych banana manilskiego. Wykorzystanie: liny okrętowe, sieci rybackie, żagle, płyty MIRRA.
Definicja Mieloblast:
Co to jest pierwszymi rozróżnialnymi morfologicznie stadiami rozwojowymi granulocytów. Komórki te są podobne do innych komórek występujących w szpiku kostnym. Mają one kształt kulisty i średnicę w dziedzinie 15 MIRRA.
Definicja Myrmekochoria:
Co to jest roznoszenie nasion roślin poprzez mrówki. Nie wszystkie gatunki roślin wykształciły szczególne przystosowania do tego, na przykład ich nasiona wyposażone są w szczególne wyrostki zw. elajosomami MIRRA.

Czym jest Mirra znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: