Słownik mirra co to znaczy.
Definicja Mirra. Co znaczy Commiphora abyssinica; dawniej służyła do balsamowania zwłok, jako.

Czy przydatne?

Definicja Mirra

Definicja z ang. Myrrh, z niem. Myrrhe.

Co to znaczy MIRRA: Mirra - wonna żywica pozyskiwana z balsamowca mirra Commiphora abyssinica; dawniej służyła do balsamowania zwłok, jako pachnidło i kadzidło. Przez wzgląd na zawieraniem związków terpenowych jest gumą roślinną. Aktualnie stosowana w przemyśle kosmetycznym.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Mikrofibryle:
Co to jest strukturalne jednostki roślinnej ściany komórkowej, mające postać regularnych zespołów łańcuchów celulozowych. Nadają one ścianom komórkowym określone, uporządkowane struktury.Treść hasła pochodzi z mirra.
Definicja Mononukleoza Zakaźna:
Co to jest zakaźna (z łaciny Mononucleosis infectiosa) to zakaźna dolegliwość wirusowa występująca przeważnie w dzieciństwie albo w momencie dojrzewania. Wywołana jest pierwotną infekcją wirusem Ebsteina-Barr mirra.
Definicja Mikronukleus:
Co to jest płciowe orzęsków, wraz z makronukleusem tworzą ich aparat jądrowy. W przeciwieństwie od poliploidalnego makronukleusa mikronukleus jest diploidalny. Mikronukleus jest wyciszony transkrypcyjnie i mirra.
Definicja Myślistwo:
Co to jest myślistwo) - zespół planowanych i skoordynowanych czynności mających na celu racjonalne gospodarowanie zwierzyną w przekonaniu zasad ekonomii i odpowiednio z założeniami ochrony przyrody i mirra.

Czym jest Mirra znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: