Słownik monotyp co to znaczy.
Definicja Monotyp. Co znaczy rodzajów zawierających tylko jeden gatunek.Treść hasła pochodzi z.

Czy przydatne?

Definicja Monotyp

Definicja z ang. Monotype, z niem. Monotypie.

Co to znaczy MONOTYP: Monotyp - ustalenie stosowane w botanice dla ustalenia rodzajów zawierających tylko jeden gatunek.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Mikronukleus:
Co to jest płciowe orzęsków, wraz z makronukleusem tworzą ich aparat jądrowy. W przeciwieństwie od poliploidalnego makronukleusa mikronukleus jest diploidalny. Mikronukleus jest wyciszony transkrypcyjnie i monotyp.
Definicja Mechanizmy Izolacji Gatunków:
Co to jest zapobiegają krzyżowaniu się gatunków i zamianie materiału genetycznego (przepływu genów). To jest główny obowiązek specjacji, gdyż tylko wtedy populacje mogą się rozdzielić na gatunki, jeżeli monotyp.
Definicja Mitochondrium:
Co to jest liczbie mnogiej Mitochondria) - organellum komórki eukariotycznej pochodzenia endosymbiotycznego, gdzie zachodzą mechanizmy będące kluczowym źródłem energii (w formie ATP) dla komórki, zwłaszcza monotyp.
Definicja Mutacje Chromosomowe: Inwersje I Translokacje:
Co to jest chromosomowe (aberacje) to są zmiany struktury chrom. Powstające w skutek pęknięć a w dalszym ciągu łączenia się odcinków w odmiennym niż poprzednio porządku. Zachodzą sporadycznie lecz ich częstość monotyp.

Czym jest Monotyp znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: