Słownik monotyp co to znaczy.
Definicja Monotyp. Co znaczy rodzajów zawierających tylko jeden gatunek.Treść hasła pochodzi z.

Czy przydatne?

Definicja Monotyp

Definicja z ang. Monotype, z niem. Monotypie.

Co to znaczy MONOTYP: Monotyp - ustalenie stosowane w botanice dla ustalenia rodzajów zawierających tylko jeden gatunek.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Modele Doboru (Selekcji):
Co to jest eliminuje fenotypy zbyt odstające od optimum (normy). W stabilnym środowisku zmiany czy odchylenia zazwyczaj prowadzą do stworzenia fenotypów gorzej przystosowanych. Dobór kierunkowy dąży do nowego monotyp.
Definicja Mutacje Chromosomowe: Inwersje I Translokacje:
Co to jest chromosomowe (aberacje) to są zmiany struktury chrom. Powstające w skutek pęknięć a w dalszym ciągu łączenia się odcinków w odmiennym niż poprzednio porządku. Zachodzą sporadycznie lecz ich częstość monotyp.
Definicja Manila, Abaka:
Co to jest lekkie, lecz twarde i wytrzymałe włókno odporne na wodę morską i drobnoustroje, produkowane z pochew liściowych banana manilskiego. Wykorzystanie: liny okrętowe, sieci rybackie, żagle, płyty monotyp.
Definicja Mielocyt:
Co to jest trzecim natomiast morfologicznie wyróżnialnym stadium rozwojowym granulocytów. Komórki te osiągają średnicę 16-24 mikrometrów i rozwijają się z promielocytów. Jądro rozpoczyna zatracać swój kulisty monotyp.

Czym jest Monotyp znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: