Słownik monotyp co to znaczy.
Definicja Monotyp. Co znaczy rodzajów zawierających tylko jeden gatunek.Treść hasła pochodzi z.

Czy przydatne?

Definicja Monotyp

Definicja z ang. Monotype, z niem. Monotypie.

Co to znaczy MONOTYP: Monotyp - ustalenie stosowane w botanice dla ustalenia rodzajów zawierających tylko jeden gatunek.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Mononukleoza Zakaźna:
Co to jest zakaźna (z łaciny Mononucleosis infectiosa) to zakaźna dolegliwość wirusowa występująca przeważnie w dzieciństwie albo w momencie dojrzewania. Wywołana jest pierwotną infekcją wirusem Ebsteina-Barr monotyp.
Definicja Miozyna:
Co to jest wchodzące w skład kurczliwych włókien grubych w komórkach, w szczególności w mięśniach. Bierze udział w konstrukcji sarkomeru składającego się z włókien cienkich (zawierających aktynę), grubych i monotyp.
Definicja Mimikra:
Co to jest przystosowanie występujące u roślin i zwierząt. U zwierząt jedna z form przystosowań ochronnych. Bazuje ona na tym, iż zwierzęta bezbronne upodobniają się do zwierząt zdolnych do obrony przybierając monotyp.
Definicja Melanizm Przemysłowy:
Co to jest Biston betularia) jest zazwyczaj szarą ćmą, która pośrodku dnia maskuje się na porostach pokrywających pnie drzew. W trakcie rewolucji przemysłowej zanieczyszczenia zniszczyły porosty i wyeksponowały monotyp.

Czym jest Monotyp znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: