Słownik nektar co to znaczy.
Definicja Nektar. Co znaczy wodny roztwór cukrów, raczej fruktozy i glukozy (na przykład u jabłoni.

Czy przydatne?

Definicja Nektar

Definicja z ang. Nectar, z niem. Nektar.

Co to znaczy NEKTAR: Nektar - wydzielina miodników zwanych nektariami. To jest wodny roztwór cukrów, raczej fruktozy i glukozy (na przykład u jabłoni 35-55%) i substancji smakowych, zapachowych, barwiących, soli mineralnych i enzymów. Jest przynętą dla owadów (na przykład pszczół zbierających nektar na miód) zapylających kwiaty (na przykład koniczyny, gryki, wrzosów, śliw, lip).Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Nastia, Nastie, Ruchy Nastyczne:
Co to jest nastyczne – zmiana położenia roślin, rzadziej zwierząt, wywołane bodźcami bezkierunkowymi albo wewnętrznymi właściwościami. Zachodzą one w sposób zależny od budowy danego organu. Odznacza się: ruchy nektar.
Definicja Nowe Geny - Model "Tasowania Eksonów" Gilberta:
Co to jest poliploid może zostać przerwany poprzez nie kodujące sekwencje złożone z szeregu zasad, które nie mają swoich odpowiedników aminokwasowych w gotowej cząsteczce białka. Sekwencje nie kodujące zostają nektar.
Definicja Natura Cech Ilościowych:
Co to jest klasycznych cech genetycznych to cechy nieciągłe jakościowe. Różne genotypy dają całkiem różne fenotypy, które nie zachodzą na siebie (na przykład brązowe i niebieskie oczy). Cechy ilościowe takie nektar.
Definicja Nowe Geny - Model Duplikacji Tandemowych Ohno:
Co to jest białka może czasami ulec duplikacji na jednym z etapów rekombinacji, a więc procesu zamiany informacji genetycznej między nićmi DNA. Niekiedy w ten sposób powstaje drugi gen, który podlega dalszym nektar.

Czym jest Nektar znaczenie w Słownik biologia N .

  • Dodano:
  • Autor: