Słownik owocoltki co to znaczy.
Definicja Owocolistki. Co znaczy okrytonasiennych, przekształcone liście (makrosporofile.

Czy przydatne?

Definicja Owocolistki

Definicja z ang. Owocolistki, z niem. Owocolistki.

Co to znaczy OWOCOLISTKI: Owocolistki - przedmioty słupka kwiatu roślin okrytonasiennych, przekształcone liście (makrosporofile), zrośnięte owocolistki tworzą komorę zalążni, gdzie znajdują się zalążki. Po zapłodnieniu komórki jajowej stają się częścią owocu.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Odchylenia Od Stosunków Mendlowskich (Od Stosunku 3:1):
Co to jest występuje wtedy, gdy mamy pełną dominację jednej cechy nad drugą. Jeżeli dominacja jest częściowa albo występuje kodominacja, w pokoleniu otrzymamy relacja 1:2:1. Relacja 3:1 będzie zakłócony również owocolistki.
Definicja Ospa Wietrzna:
Co to jest łaciny Varicella zoster) to dolegliwość charakteryzująca się znaczącą zaraźliwością, jest najczęstszą chorobą zakaźną wieku rozwojowego. Wywołana jest wirusem wywołującym ogólne zakażenie organizmu i owocolistki.
Definicja Organellum:
Co to jest struktura występująca w cytoplazmie komórki, wyspecjalizowana do pełnienia określonej funkcji. Organella (liczba mnoga od organelle) to jest alternatywne spolszczenie łacińskiego terminu organellum owocolistki.
Definicja Organy Generatywne U Roślin:
Co to jest przekształcony, skrócony pęd rośliny kwiatowej, organ sporofitu, gdzie wykształcają się przedmioty rozrodu płciowego roślin nasiennych. U większości roślin okrytozalążkowych kwiat składa się z owocolistki.

Czym jest Owocolistki znaczenie w Słownik biologia O .

  • Dodano:
  • Autor: