Słownik owocoltki co to znaczy.
Definicja Owocolistki. Co znaczy okrytonasiennych, przekształcone liście (makrosporofile.

Czy przydatne?

Definicja Owocolistki

Definicja z ang. Owocolistki, z niem. Owocolistki.

Co to znaczy OWOCOLISTKI: Owocolistki - przedmioty słupka kwiatu roślin okrytonasiennych, przekształcone liście (makrosporofile), zrośnięte owocolistki tworzą komorę zalążni, gdzie znajdują się zalążki. Po zapłodnieniu komórki jajowej stają się częścią owocu.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Okres wegetacyjny roślin:
Co to jest roślin - liczba dni określonych dla danego terenu opierając się na średniej wieloletniej temp. powietrza ponad 5ºC, a w klimacie gorącym - miesiące, gdzie suma opadów przekracza 20 mm. W trakcie Owocolistki.
Definicja Owoc:
Co to jest angielskiego: fruit) - organ powstający z zalążni i dna kwiatowego zawierający w swym wnętrzu nasiona. Owoce mięsiste roznoszone są poprzez zwierzęta, dla których stanowią pokarm, owoce suche Owocolistki.
Definicja Owadopylność:
Co to jest Owadopylność (entomogamia, entomofilia), zapylanie kwiatów poprzez owady przenoszące pyłek.Treść hasła pochodzi z Wikipedi Owocolistki.
Definicja Ospa prawdziwa, czarna ospa:
Co to jest czarna ospa (Variola vera) to wirusowa dolegliwość zakaźna o ostrym przebiegu spowodowana poprzez wirus ospy prawdziwej. Moment inkubacji: 7-17 dni, średnio 12-14 dni. Chorobę cechuje bardzo spora Owocolistki.

Czym jest Owocolistki znaczenie w Słownik biologia O .

  • Dodano:
  • Autor: