Słownik owocoltki co to znaczy.
Definicja Owocolistki. Co znaczy okrytonasiennych, przekształcone liście (makrosporofile.

Czy przydatne?

Definicja Owocolistki

Definicja z ang. Owocolistki, z niem. Owocolistki.

Co to znaczy OWOCOLISTKI: Owocolistki - przedmioty słupka kwiatu roślin okrytonasiennych, przekształcone liście (makrosporofile), zrośnięte owocolistki tworzą komorę zalążni, gdzie znajdują się zalążki. Po zapłodnieniu komórki jajowej stają się częścią owocu.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Ospa Prawdziwa, Czarna Ospa:
Co to jest czarna ospa (Variola vera) to wirusowa dolegliwość zakaźna o ostrym przebiegu spowodowana poprzez wirus ospy prawdziwej. Moment inkubacji: 7-17 dni, średnio 12-14 dni. Chorobę cechuje bardzo spora owocolistki.
Definicja Oparzelisko:
Co to jest torfowiska wysokiego, niezamarzająca w okresie mrozów wskutek wydzielania się ciepła związanego z zachodzącymi procesami rozkładu materiału organicznego. Skutkiem tego są unoszące się na owocolistki.
Definicja Obronność Roślin:
Co to jest przeciwstawianie się roślin działaniu czynników chorobotwórczych. Objawia się to na przykład tym, iż rośliny zaatakowane poprzez patogeny chorują tylko nieznacznie, albo także w ogóle nie doznają owocolistki.
Definicja Owadopylność:
Co to jest Owadopylność (entomogamia, entomofilia), zapylanie kwiatów poprzez owady przenoszące pyłek.Treść hasła pochodzi z Wikipedi owocolistki.

Czym jest Owocolistki znaczenie w Słownik biologia O .

  • Dodano:
  • Autor: