Słownik rozłogi co to znaczy.
Definicja Rozłogi. Co znaczy ziemi. Zakorzeniając się w węzłach i wyrastając, tworzą nowe rośliny.

Czy przydatne?

Definicja Rozłogi

Definicja z ang. Rozłogi, z niem. Rozłogi.

Co to znaczy ROZŁOGI: Rozłogi - wydłużone pędy płożące się tuż nad powierzchnią ziemi. Zakorzeniając się w węzłach i wyrastając, tworzą nowe rośliny. Po obumarciu rośliny macierzystej albo oderwaniu się od niej stają się samodzielnymi roślinami. Przykłady: truskawka, poziomka.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Receptory Błonowe Chemokin:
Co to jest podobnie jak same chemokiny pomimo dużej różnorodności posiadają bardzo podobny model budowy i aktywacji. Tworzą one 7 charakterystycznych pętli przenikających błonę komórkową (7TM), a rozłogi.
Definicja Roślina Jednoroczna:
Co to jest roślina przechodząca cały cykl postępowy (od wykiełkowania z nasienia do wydania własnych nasion) pośrodku jednego okresu wegetacyjnego, potem ginąca. Przewarzająca część roślin uprawnych należy rozłogi.
Definicja Ruch Fluidów Według Lamarcka:
Co to jest zmiany organizmów żywych w czasie ich rozwoju osobniczego wynikają z dwóch przyczyn. Jedną z nich jest właśnie wpływ tak zwany Fluidów wewnętrznych. Lamarck przypisywał ruchom fluidów wewnętrznych (a rozłogi.
Definicja Retikulum Endoplazmatyczne:
Co to jest endoplazmatyczne, odmiennie siateczka śródplazmatyczna, w skrócie ER - wewnątrzkomórkowy i międzykomórkowy mechanizm kanałów odizolowanych od cytoplazmy podstawowej błonami (membranami) biologicznymi rozłogi.

Czym jest Rozłogi znaczenie w Słownik biologia R .

  • Dodano:
  • Autor: