Słownik sofijówka co to znaczy.
Definicja Sofijówka. Co znaczy XVIII wieku niedaleko Humania (aktualnie w regionie Ukrainy.

Czy przydatne?

Definicja Sofijówka

Definicja z ang. Sofijówka, z niem. Sofijówka.

Co to znaczy SOFIJÓWKA: Sofijówka to ogród założony poprzez Szczęsnego Potockiego w XVIII wieku niedaleko Humania (aktualnie w regionie Ukrainy), zbudowany za niebagatelną wówczas sumę 15 mln złotych. Nazwany "Sofijówką" na cześć żony Potockiego - Zofii Wittowej-Potockiej.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Substancja Szara:
Co to jest łaciny substantia grisea), jeden z dwóch składników ośrodkowego układu nerwowego (w okolicy substancji białej). Złożona jest z ciał komórek nerwowych (neuronów) zwanych perikarion. Z uwagi na sofijówka.
Definicja Specjacja Allopatryczna:
Co to jest populacji albo gatunków, które zamieszkują oddzielne (jakkolwiek zazwyczaj przyległe) strefy geograficzne. HYBRYDYZACJA ALLOPATRYCZNA- krzyżowanie się na styku zasięgów dwu poprzednio izolowanych sofijówka.
Definicja Sucha Wierzchołkowa Zgnilizna Owoców Pomidora:
Co to jest zgnilizna owoców pomidora - nieinfekcyjna dolegliwość roślinna występująca raczej w uprawie szklarniowej w konsekwencji niedoboru wapnia w glebie czego powodem jest zakłócenie równowagi pomiędzy sofijówka.
Definicja Szorstka Siateczka Środplazmatyczna:
Co to jest śródplazmatyczna, szorstkie reticulum endoplazmatyczne- rozgałęziony mechanizm błon plazmatycznych w komórce, złączający zewnętrzną błonę jądrową z błoną komórkową i błony organelli. Jej funkcja sofijówka.

Czym jest Sofijówka znaczenie w Słownik biologia S .

  • Dodano:
  • Autor: