Słownik suchorośla co to znaczy.
Definicja Suchorośla. Co znaczy w uwarunkowaniach bardzo gorących dzięki możliwości ograniczania.

Czy przydatne?

Definicja Suchorośla

Definicja z ang. Suchorośla, z niem. Suchorośla.

Co to znaczy SUCHOROŚLA: Suchorośla - rodzaj kserofitów przystosowanych się do życia w uwarunkowaniach bardzo gorących dzięki możliwości ograniczania transpiracji, na przykład przez pomniejszenie powierzchni liści, pokrycia ich dodatkową ilością wosków, i tak dalej W odróżnieniu do sukulentów nie "oszczędzają" wody, kiedy mają jej pod dostatkiem. Odpowiednikiem może być żarnowiec miotlasty, kolecja krzyżowa.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Słupek (Botanika):
Co to jest organ płciowy w kwiecie. Powstaje w rezultacie całkowitego zrośnięcia owocolistków (okrytonasienne) albo częściowego zrośnięcia owocolistków (nagonasienne). Kilka słupków złożona jest na słupkowie suchorośla.
Definicja Sucha Wierzchołkowa Zgnilizna Owoców Pomidora:
Co to jest zgnilizna owoców pomidora - nieinfekcyjna dolegliwość roślinna występująca raczej w uprawie szklarniowej w konsekwencji niedoboru wapnia w glebie czego powodem jest zakłócenie równowagi pomiędzy suchorośla.
Definicja Specjacja Sympatryczna:
Co to jest przebiegająca bez izolacji geograficznej: wytworzenie się systemów izolujących w obrębie demu. SYMPATRYCZNOŚĆ- występowanie dwu albo więcej populacji na tym samym terytorium; ściślej mówiąc suchorośla.
Definicja Szuwary:
Co to jest wysokiej roślinności. Rosną tu zakorzenione w dnie rośliny, między innymi trzcina pospolita, pałka wodna, a również sitowie jeziorne, zwane oczeretem jeziornym. Szuwary są miejscem, gdzie składa i suchorośla.

Czym jest Suchorośla znaczenie w Słownik biologia S .

  • Dodano:
  • Autor: