Słownik ziarniak co to znaczy.
Definicja Ziarniak. Co znaczy ziarniaka stanowi nasienie, które jest wypełnione w wiekszości.

Czy przydatne?

Definicja Ziarniak

Definicja z ang. granuloma, z niem. Granulom.

Co to znaczy ZIARNIAK: Ziarniak to jest suchy, twardy owoc traw. Większą część ziarniaka stanowi nasienie, które jest wypełnione w wiekszości poprzez bielmo, i niewielki zarodek. Nasienie pokryte jest okrywą owocowo-nasienną. Kluczowym materiałem zapasowym jest skrobia stanowiąca 50-70% całej masy ziarniaka.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Zioła:
Co to jest zielarskie - wszystkie rośliny, które zawierają substancje wpływające na metabolizm człowieka (na przykład olejki eteryczne) i dostarczające surowców zielarskich. To są gatunki lecznicze, przyprawowe ziarniak.
Definicja Znaczenie Teorii Lamarcka A Dziedziczenie Cech Nabytych:
Co to jest dziedziczenie cech kupionych ma bardzo spore znaczenie. Lamarck sformułował dwa prawa dotyczące tego zagadnienia: Używanie narządu (w szczególności częstsze i dłużej trwające) wzmacnia go etapowo ziarniak.
Definicja Zaraza Ziemniaczana:
Co to jest Zaraza ziemniaczana – dolegliwość ziemniaków, której powodem jest grzyb z klasy Oomycetes. Skutkuje ona wielkie utraty gospodarcze ziarniak.
Definicja Ziarno Azurofilne:
Co to jest to ziarnistości wewnątrzkomórkowe wybarwiające się barwnikami azurowymi. 1. W neutrofilach to jest ekipa ziaren powstająca w trakcie rozwoju jako pierwsza, dlatego także noszą one nazwę ziaren ziarniak.

Czym jest Ziarniak znaczenie w Słownik biologia Z .

  • Dodano:
  • Autor: